Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet még egyáltalán orgazmusom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még egyáltalán orgazmusom?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok és 13 éve élek nemi életet! Még soha sem volt se hüvelyi se csiklói orgazmusom!

Lehet még egyáltalán?


2008. dec. 21. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most kicsit furán érzem magam, hogy pont én próbálok ebben tanácsot adni, de én kaptam rengeteget, hátha tudsz belőle valamit hasznosítani. Szóval az első pont, hogy nincs-e valami rossz élményed, emléked ezzel kapcsolatban, ami miatt esetleg nem tudsz teljesen kikapcsolni. A második, hogy megmutatod e a partnereidnek hogy neked hogy lenne a lejobb? A harmadik, ha önkielégítesz akkor összejön-e avagy akkor sem... Ha úgyérzed ezek ellenére sem megy, akkor mindenképpen keress fel egy szexuálpszichológust, ő segíteni fog. Nekünk nőknek nem kell beletörődnük abba, ha nincs orgazmusunk. :)
2008. dec. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Maszturbálni nem szoktam, és mindig nagyon felizgulok és megmutatom a páromnak hogy mit szeretnék de egyszerűen nem megy!
2008. dec. 21. 19:16
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
MASZTURBAAAALJ !!! :) Ha te magadnak nem csinalod akk miert varod el h mas csinalja ? :P
2008. dec. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem maszturbálsz, te sem tudod igazán hogy hogy tudnál eljutni a csúcsra. Próbáld ki, és ha megy, akkor megtudod mutatni a párodnak mit is kéne csinálnia :)
2008. dec. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Jó tanácsokat kaptál!Az orgazmust tényleg tanulni kell.Ne félj magadnak csinálni!

Itt egy oldal,talán segít neked!

2008. dec. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Az első lépés mindenképpen az, hogy ismerd ki magad, és magadat tudd orgazmushoz juttatni. Nem tudom, olyan sok nő miért ódzkodik attól, hogy magához nyúljon - és erre nem "mentség" az, hogy "mert a barátodtól/férjedtől mindent megkapsz", mert ez egyáltalán nem arról szól, hogy megkapsz-e mindent, vagy sem, hanem arról, hogy ismered-e magad, vagy sem. Az pedig csak így megy... És ha te nem ismered magad, akkor bizony tényleg nehéz ügy ez.
2008. dec. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A 20:28-as vagyok..Csak a linket felejtettem el:$

[link]

2008. dec. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!