Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Orál után megmarad (ha igen,me...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orál után megmarad (ha igen,meddig)a pénisz és sperma "illata" a szájban?

Figyelt kérdés

Milyen az a pénisz szag?Sok helyen írnak erről..Mindenkinek van?És mihez hasonlítható?

És ha a pasi engem nyal,akkor is megmarad a szájában az ízem?


Köszi:)


2008. dec. 21. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

sztem ha bekapsz egy rágót simán elmúlik az iz...

szag meg ízt... sperma íze attól függ hogy a fiuka mit eszik előtte:)

2008. dec. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
én még sosem éreztem a hogy lenne szaga a pénisznek vagy a spermának:) de ajánlják h igyon előtte a fiú ananászlét és akkor édeskés lesz, mert ugye a kis katonák válogatósak, csak a fruktózt(gyümölcscukrot) szeretik:D:D
2008. dec. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
A spermának nem feltétlenül kell a szádban kikötnie, ha megbeszéled a barátoddal, a fiúk általában megértőek. A rágó szerintem is hatásos. És igen a srácoknak van egy jellegzetes "szaguk"... valaki nem szereti, valakit kifejezetten izgat. Viszont pl ha zuhany után avagy közben csináljátok, akkor ez is megszűnik. Az ő szájában is megmarad az íze, én éreztem már vissza a számban a saját ízem, de hidd el ha olyan a hangulat akkor ezek az apróságok a legkevésbé sem érdekelnek. Sőt olyanról sem tudok aki azért nem elégítette volna ki orálisan a barátnőjét, mert nem tetszik az íze :)
2008. dec. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Megmarad de ha vizel kiöblögeted vagy rágó akkor nem lesz íze.

2. Hát ha megmossa akkor nincs vele gond de ha nem akkor elég kellemetlen szaga tud lenni.. én nem tudom semmihez sem hasonlítani

3. igen megmaradhat...

2008. dec. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%

1.) Se a pénisznek, se a spermának nincs íze (tapasztalat)

2.) Soha nem hallottam olyanról hogy pénisz szag. Az elmúlt pár barátomnak egynek sem volt, max a tusfürdő illatát éreztem rajta..Ilyen nincs és nem értek egyet azzal, aki az ellenkezőét mondja...Bár... Nekem mindig körülmetélt pasim volt, akivel szexeltem..(pontosan 4) Lehet ez játszott közre, hisz az sokkal higénikusabb..

3.) Igen, a puncinak inkább van íze mint a pénisznek.. Egy jellegzetes íz, szerintem szeretik a fiúk ;)

2008. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
pénisznek nincs íze, de az előváladéknak és a spermának van...
2008. dec. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1.) Kiöblíted a szád, vagy rágó és akkor nem.

2.) Ha már szaga van, eszembe sem jutna a számba venni. Én akkor tapasztalom, hogy "bűzlik", ha a sperma rászáradt és mondjuk órák múlva, netán másnap próbálkozok az orállal. Egy gyors mosdással kiküszöbölhető a probléma, tehát a szagot a tisztálkodás gyakorisága befolyásolja.

3.) A nők hüvelyváladékának éppúgy van íze, mint az előváladéknak, spermának. Az ízt a táplálkozás is befolyásolja, mind a nőknél, mind a férfiaknál. A nőknél még az is befolyásolja, hogy hol tart a ciklusban.

2008. dec. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
bocsánat illatára gondoltam! (21:46)
2008. dec. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Huh :) Hát azért eléggé megoszlanak itt a tapasztalatok kérem :)POnt ezért tettem fel a kérdésem,mert ahány embert kérdezek,annyiféle válasz születik..Pedig ha mondjuk a narancsnak van illata,akkor azt elvileg mindenkinek éreznie kellene,nem?Ez csak egy párhuzam arra vonatkozóan,hogy a spermának is ha van "illata",akkor azt is mindenkinek éreznie kellene..de van aki arról számolt be hogy a spermának biza nincs semmi illata..hát bonyolult ez az illat dolog:))))


DE nagyon aranyosak vagytok,hogy írtok!!MInden tapasztalat egy elgondolkodtató vélemény!Írjatok még,kivi vagyok:)))


Ja amugy még szűz vagyok,és csak ezért nem tudok érdemben a dologhoz szólni,viszont érdekelt a téma..


Eseteleg egy barátnőm véleményét tudnám leírni..szerinte magának a pénisznek nincs szaga,max tusfürdő..illetve a spermának van egy jellegzetes illata,ami abszolút nem gáz,sőt..de van aki bírja van aki nem...Egyenlőre ennyi a tudásom:D

2008. dec. 22. 10:07
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves 5.válaszoló!

Azért ebben a körülmetélt dologban lehet valami igazság.:)

Mert szerintem akkor a váladék nem tud úgy összegyűlni,mivel nincs rajta az a kis bőrrész vagy mi,és így jobban szellőzik..szerintem valami ilyesmi miatt lehet...

2008. dec. 22. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!