Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a barátomat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a barátomat, hogy kicsit szenvedélyesebben szeretnék néha szeretkezni?

Figyelt kérdés
Elmondtam neki, hogy szeretném ha néha kicsit "durvább" lenne, nem mindig a lassú, romantikázós... szeretném ha ő irányítana, de nem változik semmi. Mit tehetnék, hogy annyira begerjedjen, hogy "nekem rontson"? :)
2008. dec. 21. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
az én párom akkor gerjed be és "ront nekem" ha már hosszabb ideje nem szeretkeztünk és nem is maszturbált. Akkor nagyon szenvedélyes tudd lenni...Lehet hogy pár nap szünet 2 szeretkezés közt nem ártana nektek sem.
2008. dec. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
hát próbáld ki például azt hogy te is kicsit szexisebben viselkedsz, úgy öltözöl fel, vagy pl táncolsz neki vagy hasonlók, de közben nem érsz hozzá, legyél titokzatos!!! akkor biztos "bevadul":) Hajrá!!!:)
2008. dec. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm kipróbálom... bár a pár nap szünet bőven megvan, hisz csak hétvégente tudunk úgy találkozni, hogy megoldható legyen a dolog. Gondoltam attól begerjed, ha húzom az időt, és igen, kicsit jobban éreztem rajta hogy kíván, de még mindig nem úgy ahogy szeretném (most itt nem kell betegesnek képzelni, nem sado-ra vágyom, csak hogy átvegye az irányítást, és törékenynek érezhessem magam)
2008. dec. 21. 19:36
 4/7 anonim válasza:
persze, hogy nem kell rosszra gondolni! mindenki vágyik rá néha hogy kicsit "erőszakosabb" legyen a párja:)néha játszhatnátok ilyen szerepjátékokat, egyszer te vagy az akaratos nő egyszer ő a megvadult férfi aki nem tud ellenállni neked:) ha belejöttök biztos nagyon fogjátok élvezni!
2008. dec. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kaptam egy társasjátékot a jó múltkor... gondolkodtam azon is, hogy az mégjobban húzza az időt, hátha előbb utóbb nem bírja tovább, és rámveti magát. :D Szóljatok ha hülye vagyok... de már nem tudok mit kitalálni. Az a legnagyobb próbléma szerintem hogy ő alapból félénk ilyen téren, és szeretné ha jó lenne nekem. Neki én vagyok az első, nekem viszont nem ő, és így sokszor úgyérzem tanárosdit játszok, nem nőt. :S Nincs semmi baj a romantikus együttlétekkel, csak... lehetne néha vadabb. A lelkét viszont megváltoztatni nem tudom. :S Inkább leküzdi magában a vágyát, minthogy nekem rontson, hiába mondom neki, hogy pedig én pont erre vágyom. :$
2008. dec. 21. 20:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyj még neki egy kis időt!Ha Te vagy neki az első,akkor hidd el,hogy sokkal magabiztosabb lesz,csak hagyni kell kibontakozni!Ismeretlen még neki ez a terület(szex),valószínű,hogy fél,hogy olyat csinál ami nem tetszik neked.Minél többet csináljátok,minél magabiztosabb lesz,annál jobban fogja csinálni!Hogyha tényleg vannak olyan gondolatai hogy pl. leteperjen Téged,akkor kis idő után eljön az a pillanat,amikor Te kéred meg,hogy lassítson!(Tapasztalat,először én se mertem sok mindent megcsinálni,amik végigfutottak az agyamon!:))
2008. dec. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És ha megmutatnád neki, "hogyan kell"? Egyszer kezdeményezz erélyesen, legyél vadabb az átlagnál, (kötözd ki), lásd jól el! Hátha kedvet kap, és legközelebb ő is kipróbálja! Ha félénk, biztos segít, ha látja, hogy te elengeded magad...
2008. dec. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!