Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha még nem volt közösülés,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még nem volt közösülés, hanem csak petting, el lehet érni G-pont orgazmust? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

Még (viszonylag) kezdők vagyunk a párommal,de már naggyon sok petting volt,de a sex mégsem megy még,majd idővel...

Viszont érdekelne h attól h még nem volt közösülés,el lehet érni a g-pont orgazmust?Ha igen hogyan?milyen technikákat javasoltok?Várom a válaszokat!

Előre is köszönöm!


2008. dec. 21. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok.


Szerény tudomásom szerint(mivel nő vagyok és szexuálisan aktív),a G-pontot csak behatolással érheti el,és ezáltal az orgazmust is.De ehhez közösülnöd kell a barátnőddel,vagy ujjal izgatni,de úgy hogy beléhatolsz,és még akkor sem biztos,hogy megtalálod,mert mindenkinek máshol helyezkedik el,az én párom 7 hónap után "akadt rá":D,de akkor,és azóta is nagyon...

Ha még szexelni a szó szoros értelmében nem akartok,akkor marad a csikló izgatása,ami hasonlóan nagy élményt okoz neki.


Szerelmes Ünnepeket!!!

2008. dec. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ujjazással is lehet G-pontos orgazmusod.Nekem még csak úgy volt bár nemrég feküdtünk le szóval..:)Technika hááát...a barátod keresse meg a G-pontodat és onnantól ami jólesik neked.=)Sok sikert.
2008. dec. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. A párod az ujjával vagy egy vibrátorral is elérheti a G-pontodat, ami a has felőli oldalon található 3-6 cm-re a bejárattól. Orális izgatás közben nagyszerű móka lehet a G-pontos felfedezés :) Mozgassa rajta a párod az ujját.
2008. dec. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!