Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnöm nem akarja nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnöm nem akarja nekem orálisan csinálni én csinálom neki, de ha mondom neki hogy én csinálom ö meg nem akkor azt mondja hogy jó akkor neki se kell, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Lehet ennyire rosszul csinálom hogy nem is hiányozna neki? :(
2008. dec. 21. 00:24
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
mondd meg neki h kapja már be oszt cső...na jó,csak vicc volt:) beszéljéte meg h ez tök jó dolog,örömet okozni egymásnak!
2008. dec. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%

- én piát javasolnék. :D


- szokasd rá tudat alatt ^^

nyalóka és pálcikás jégkrém mindig legyen a háznál, meg banán. :D


- tedd féltékennyé

sz.gépen hagyott blowjob videó :D

2008. dec. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
figyelj, minden nap van egy ilyen kerdes. ezt csak ti tudjatok ketten megoldani. Ha nem akarja, nem tudod ra kenyszeriteni addig amig el nem jut arra a szintre, hogy mar o si akarja. Es nem, nem termeszetes, hogy minden lany csinalja. Az rajtad all, hogy csinalod e neki. Miora vagytok egyutt, mennyire szeretitek egymast Ha szereted, oromet akarsz neki okozni, ha ezt latja, egy ido mulva, o is viszonozni akarja es ne ugy mond neki, hogy ahllod, minek nem csinalod te is? Mindig figyelj arra, hogy tiszta legyel ott lennt, az is jo, ha az elejen megcsokolja csak. ha ez idegesit benne, akkor mond meg neki.
2008. dec. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Nem szép a barátnőd hozzáállása. Mi az,hogy így áll hozzá,hogy jó,akkor neki se kell. Pl. ha azt mondanád neki,hogy felejtse el a szexet,akkor olyan könnyen beleegyezne? Nem jó az ilyen kapcsolat! Nem ellenetek írok most,de hidd el,hogy még téged egyszer befordít ez a kapcsolat ha így marad,mert a vágyaidat nem kapod meg,nem élheted ki és nem fogod tudni,hogy miért vagy feszült. Ha oldottabb egy kapcsolat a szexbenn,akkor mindkét fél sokkal kiegyensúlyozottabb és feloldottabb egymással szemben. Nekem volt ilyen csal az életemben és alig akart bármit is csinálni. Úgy könyörögtem neki,hogy legyen valami. Hát meg is látszik már rajtam,hogy mit tett velem a csaj. Nem tudom pár csajnak miért elég cak az,hogy beteszik nekik a kukit,pár ki be tologatás aztán jóvan és nem is kell nekik több. De ha ezt megmondod a szemükbe,akkor még ők vannak felháborodva és azzal támadnak,hogy nekünk pasiknak meg miért kell ez vagy az a szexben és miért nem tudunk a vágyaink nélkül létezni.
2008. dec. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
próbáld megbeszélni vele, hogy miért, de semmiképp se eröltesd... én is ilyen vagyok... nehezen oldódom a szexben, de már fejlődöm... de tudod egy lány csak jobban befordul, ha erölteted, lehet hogy van benne valami, amit fel kell oldani, valamilyen görcs, amit együtt tudtok megoldani... nekem például előkerült egy emlék egy bizonyos "kedves" nagybácsiról, aki gyerek koromban...
2008. dec. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
96%

utsónak:

- hát jah ... evvan ^^"

kérdezőnek:

- valahol minden opció helyes, de te ismered a barátnődet és te tudod, mennyire érzékeny és ezt mennyire fejezi ki, esetleg valahogy feltéveszthetnéd erre a fórumra, találna magának olyan témát, ami női szemszögből vizsgálja az orális megoldást, tuti elolvasná :D

2008. dec. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vesd be ellenük a saját fegyverüket. Beszéld meg vele, hogy miért nem, az "azért, csak, mert" válaszok nem elfogadhatóak, addig ne hagyd békén. És mond neki, hogy ez számodra nagyon fontos, de látod, hogy ő nem tud téged elfogadni így és nem ért meg. :P
2008. dec. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Miért kell erőltetni az orális szexet? Ha az egyik fél nem akarja, akkor a másik se erőltesse. Ha tényleg szereted a barátnődet nem kényszeríted olyanra amit ő nem akar, és megpróbálod elfelejteni a cumizást. Én sem szeretem orálisan kielégíteni a barátomat, nem is próbáltam még de nem is akarom. Ő nem is igényli.

Lelehet pontozni nyugodtan, marhára lesz_rom a toplistát vagy hogy hány %-osak a válaszaim, a lényeg hogy a szexben minden megengedett amit mind2 fél akar!

2008. dec. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyrészt ez a csaj önző, másrészt meg leszarom típusú, harmadrészt pedig magasról tesz arra, ami neked is jó lenne nem csak neki. Hagyd ott.
2008. dec. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akarja csinálni, akkor hiába erőlteted úgysem fogja, max kényszerből, de akkor még azt a picike kedvét is elveszed ami addig volt. Ha megmondod neki, hogy ha nem csinálja, akkor te sem és arra azt mondja hogy akkor nem érdekli, valszeg azért mondja mert nem igényli annyira! Tapasztalat
2008. dec. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!