Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A hüvelyméretben is lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hüvelyméretben is lehet eltérés? Van minden punci egyforma?

Figyelt kérdés
A hosszuságára, meg tágságára gondoltam! Pasik irjatok.
2008. dec. 20. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A hüvely hosszúsága/vastagsága ugyanolyan eltérő, mint a fiúk pénisz vastagsága/hosszúsága. Nincs két egyforma...
2008. dec. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És azt egy nö honnan tudhassa meg hogy megfelele-e ez a méret a párjának?Mivan ha nem is élvezi mert nem vagyok neki a méretéhez jó?
2008. dec. 20. 20:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag, ha egy nőnek bejön egy pasi, méretben hozzáidomul rövid időn belül és mind a ketten élvezni fogják a közös szexet.
2008. dec. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

Tudhassa? Lol, milyen messze laksz a betonúttól? Tudhatja. A tudhassa az felszólító mód. Pl: Joga van, hogy tudhassa!

Először tanulj meg beszélni és írni, utána érdekeljen a szexualitás.

2008. dec. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt a nő sehogy sem tudja eldönteni, hogy megfelel-e a barátja méretének. Ugyanis ahhoz le kell feküdniük. Ha tövig bemegy a pénisz és a csaj még élvezi is, akkor valszeg össze illenek. Ha bemegy ugyan, de fáj akkor a nőnek rövidebb a hüvelye mint a párja pénisze hisz eléri a méhszájat. Ezen lehet segíteni. Különböző pózokkal illetve azzal, h nem nyomja be tövig. Első hsz. voltam
2008. dec. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

én lány vagyok, de azért írok.. szóval.. az én hüvelyméretem az változik :D

ha fel vagyok izgulva, akkor szűkebb, mint "alapjáraton". minnél jobban fel vagyok izgulva, annál szűkebb.

Ennyit a "tágságról".

A hosszúságáról igazán nem tudok érdemben nyilatkozni, sajnálom.


elnézést, hogy lányként válaszoltam, remélem azért némileg hasznos volt a válasz :D


és természetesen nem, ahány lány/nő, annyi punci :)

2008. dec. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Hát,ezt biza csak az tudhassa,aki mindegyikbe belenyúlt már!!
2008. dec. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Naná, hogy nem minden hüvely egyforma!

Nekem volt vékony bnőm, akinek simán trotyogott a pinája, ha hátulról keféltem, de jó méret voltam neki.

Aztán volt duci csajom, aki egy kis lábfelhúzás után is panaszkodott, hogy verdesem a méhszáját.

DE ami a lényeg, az a fallosz vastagsága!

A hüvely elvileg kb. 10 cm hosszú, de nagyon ki tud tágulni, és valamennyire hosszában is "nyúlik": feljebb húzódik a nőben. Hülyeség arra apellálni, hogy végigérj a nőben, mert olyan hosszú legény vagy. A hüvely első harmadában vannak az érzőidegek, ott kell nagyot alkotni.

2010. nov. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!