Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A csajom sosem elégít ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom sosem elégít ki orálisan. Mivel vehetném rá erre?

Figyelt kérdés

most mondjam neki, hogy cicám, tedd eztmeg ezt, vagy húzzam arra a fejét, vagy... nemtudom mit tegyek. én bármit megteszek neki. bármit.

vagy mitől lehet ez? rossz emlékei vannak? vagy vannak olyan lányok akik nem szeretik az orális szexet, vagy?

köszi a válaszokat

f/22


2008. dec. 20. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Beszéj vele! Mond el neki a vágyaidat, mond el neki, hogy mennyire izgat. Ha ódzkodik tőle, akkor adj neki időt. Mond neki, hogy nem kell mindent azonnal, először csak adjon rá puszikat vagy csak nyalogassa.


Légy nagyon türelmes vele. Ha határozottan elutasít, akkor kérdezd meg, hogy mi az oka, hátha csak valami rossz tapasztalat, amit idővel le tudtok győzni közösen.

2008. dec. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

1. és legfontosabb! Ha már beszéltél a barátnőddel és nem hajlandó akkor NE kényszerísd semmiképpen sem! Ha mégis nagyon szeretnéd talán még egy esélyt adhatsz, hogy beszélsz vele, de ne úgy mint egy állat, hogy már pedig neked arra szükséged van!!! Ha ezután sem szeretné csinálni, akkor se légy elkeseredve, te egy ilyen barátnőt választottál! Biztos vagyok benne, hogy másan pedig tökéletes! Ha még sem így van és kezd ellaposodni a szexuális életetek, akkor muszáj lépni, mert ha nincs szex nincs jó párkapcsolat! (tapasztalat)

De ezért, hogy nem elégít ki így, nehogy szakíts vele!!!

2008. dec. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
Kapjon tőled egy igényes kinyalást. Ha nem viszonozza egy szopással, akkor egy önző dög, semmi több, párkapcsolatra nem méltó.
2008. dec. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Miért lenne önző dög? Szerinted kötelezően minden lánynak szopnia kell a barátját...? :| (2. voltam)
2008. dec. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmiféleképpen sem szabad erőltetni, rá kell vezetni. Beszélgess vele a szexuális életetekről, mi volt jó, mi lehetne jobb, és mi az amit szeretnél, kérdezd meg esetleg ő szeretne-e valamit máshogy. Beszéld meg vele, hogy semmi olyat nem akarsz ráerőltetni amit nem szeretne, de esetleg kipróbálhatnátok, ha nem tetszik, akkor többet nem kell. Első alkalommal csak csókolgassa, esetleg érintse meg a nyelvével, haladjon úgy, ahogy neki jó... Fontos hogy azt is beszéljétek meg hogy a szájába/arcára élvezhetsz e, nehogy kellemetlen meglepetés legyen számára. Ha ennyire tartózkodik tőle, akkor figyelj rá hogy ez semmiféleképpen ne forduljon elő. Ha érzi hogy szereted, nem erőlteted, megértő vagy, és tudod tartani azt a tempót amit ő diktál, akkor jó emlék marad neki, és újra megpróbálja. Közben persze ne felejtsd el éresztetni vele, hogy jól esik... Én is jobban beindulok, ha hallom, hogy jóó :)
2008. dec. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
NEM MINDEN CSAJ SZERET ORÁLOZNI!!
2008. dec. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

szépen mosd meg előtte, hogy ne legyen fülledt, meg pállott, biztos ami tuti.


utána fogj egy kis habtejszint, vagy likört, vagy ilyesmit, és kérdezd meg a barátnődtől, hogy ki kezdi :)

és mondd el neki, hogy nem kell "leszopnia", csak nyalja le onnan. hátha ráérez picit :)


en 18 éves korom óta élek a párommal (most vagyok 29), és az első időkben én sem szerettem. aztán, ahogy múlt az idő (abszolut nem eröltette a párom), magamtól rászoktam, mert rájöttem, hogy ez tök jó nekem, és a férjemnek is :D


amióta erre rájöttem, simán "elkapom", és elnyalakodok rajta, igazából már olyan kis perverz is lettem, hogy félpublikus helyen is :D bárhol, bármikor, amikor és ahol megkivanom, olyan természetes.


remélem tudtam segíteni, türelem :)

2008. dec. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Gyomorszájon rugod,begörnyed,bevágod..maximum igy veheted rá,vagy bezsélhetsz vele mint felnőtt a felnőttel:))
2008. dec. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csináld neki még egy jó darabig, és ha nem viszonozza MAGÁTÓL, akkor ne is erőltesd.
2008. dec. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!