Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretem nyalni a lány popsily...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem nyalni a lány popsilyukát. Van ezzel még így valaki? Csajok, mennyire szeretitek, ha ezt csinálja a partner?

Figyelt kérdés
Természetesen csak szépen leborotvált és tiszta lyukról beszélek.
2008. dec. 20. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon sok nő imádja, de van aki szégyeli, undorítónak tartja. Idővel egyébként sokat lehet ezen "csiszolni", ha biztosítod a partnered arról, hogy te ezt szereted csinálni, egyáltalán nem undorodsz tőle és ő is úgy érzi, hogy neki jó, akkor nem szokott probléma lenni.


Én is nagyon szeretem csinálni. Volt aki megőrült érte, volt aki ódzkodott tőle, de miután meggyőztem engedte és nagyon jól esett neki.


Ha valakit taszít hát az ne tegye.

2008. dec. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nő vagyok,de nekem nem midngi jön be,de más férfiak is csinálják meg élvezik gerjednek erre. Néha én is.Előttem szóló jól beszélt :)
2008. dec. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Akkor fasza ha,lefingod:)))azt is élvezik,csak ugy cuppognak,jó csattog!!
2008. dec. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de nekem kifejezetten kellemetlen ha a popsim környékén... :s nem tudom miért.nagyon nem szeretem. na mindegy.
2008. dec. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5%
Én imádom,amikor nyalja a lukamat,föleg mikor széthuzza és beleköp,egy csulát,az olyan izgató...bedugja a nyelvét,újját,meg föleg a faszát,annál nincs jobb!!
2008. dec. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

Figyelem!Szakirodalmak irják,hogy a tisztáramosott végbélrózsa is fertőzésveszélyt jelent.Azt javasolja,hogy "tegyünk egy kis fóliadarabot" a popónyilásra, különben máj- és agyhártyagyulladásnak, stb.-nek tehetjük ki magunkat.

Kár,nekem is izgató lenne a párom lyukacskáját nyelvheggyel néha kicsit birizgálni.

2008. dec. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!