Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitöl van az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitöl van az, hogy a férfiak az orális szexet részesitik elönyben? Miért nem a vaginálist?

Figyelt kérdés
Léci irjatok jó sokat kiváncsi vagyok a véleményetekre!Irjátok oda ,hogy férfiak vagy nök vagyok!Kiváncsi vagyok ki mit ir!köszi
2008. dec. 20. 12:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez általánosítás és közel sem igaz így. Mindenki máshogy szereti, én pl. kifejezetten nem szeretem, ha orálisan elégítenek ki.


Egyébként megvannak a maga előnyei a pasi számára. Nagyon kényelmes, hiszen a férfi passzívan élvezi, kellemes, hiszen a száj az ajak nagyon puha, ugyanakkor van benne némi pszichológiai is, hogy ez most "szopás" és ez sokat jelent.


De számtalan olyan pasit ismerem rajtam kívül, akinek nem elsődleges az orál.

2008. dec. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

már aki.


egyébként a nők hajlamosak arra, hogy inkább csak élvezzék a helyzetet. Most itt nem a fadarabokra gondolok, mert az egy külön kategória, de kevés nő veszi át a kezdeményezést, inkább csak reagálnak a partnerükre. Néha meg egy férfi is szeretne hátradőlni és csak azzal foglalkozni, hogy neki jó legyen. Szerintem náha jár is ennyi.


(31ff)

2008. dec. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ÉN IMÁDOK KEZDEMÉNYEZNI.MEG LETÁMADNI A PÁROM.DE VALAHOGY AZ SZERETNÉM HA A VAGINÁLIS SZEX LENNE A MENÖ!SZERETEM AZ ORÁLIS IS AMUGY.ODA-VISSZA.
2008. dec. 20. 12:21
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszály választani. Kezdjétek orálissal és ha már jól belelendültetek, akkor folytassátok vaginálissal.
2008. dec. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez így, ebben a formában nem igaz. Szerintem ez mindig helyzetfüggő. Pl. ha nincs sok időnk, akkor csak úgy egymásnak esünk és akkor kimarad az orális része, de van, hogy csak orális. Változó.

Nekem azt mondta a férjem, hogy nem összehasonlítható: az orálisnál ott vannak a fogak és a nyelv, amivel szintén lehet játszani, míg a "rendes" szexben az a jó, hogy végig érzi a dolgokat.

29n

2008. dec. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó orálhoz nem kell nagyon nekivetkőzni, csak lehúzom a sliccem és kész, na meg arról nem is beszélve, hogy fárasztó tud lenni, ha folyton csak én fekvőtámaszozok. :)
2008. dec. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy a mi kultúránkban a lányok a szájukkal sokkal ügyesebben tudnak bánni, mint a puncijukkal. Ez nem kellene, hogy így legyen - de ehhez tanulni is kéne. Keleten erre tanítják is a fiatalokat, ahogy nálunk is kellene.
2008. dec. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
NA, EZ NÁLUNK IS IGY VAN:ORAL ELŐJÁTÉK, UTÁNA EGY ISTENI SZERETKEZÉS! DE VAN HOGY A NELYEM NEM AKARJA ABBAHAGYNI, ÉS IGY IS FEJEZZÜK BE! JA, 69-BEN VIBRI A PUNCIJÁBAN, KÖZBEN ÉN NYALOM!!!
2008. dec. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szija én véleményem szerinten ez teljesen forditva van én pasi vagyok... a vaginális sex sokkal jobb mint orális nemszeretem hogyha szopnak nincsbenne semmi izgató dolog szerintem.. és mielött valaki azzal jönne h még nem ........ jól le akkor az téved... sokkal jobb egy finom punciba lenni mint valakinek a szájába..:) mellesleg 19 vagyok:)
2008. dec. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én nem szeretem az orált mert megalázásnak érzem a aprtnerem sztámára és inkább más:) én így érzem gondolom
2009. jan. 2. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!