Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Belement a szemembe a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belement a szemembe a párom ondója. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Teljesen bevörösödött a szemem, és nyomó érzést érzek..
2008. dec. 19. 21:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
mondjuk dugd a fejed csap alá?
2008. dec. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Mosd ki, aztán ha nem javul, doki...
2008. dec. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
most ki a szemed... miért nem csuktad be közben??
2008. dec. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
89%
Ez vicces, velem is pont ma történt, véletlenül belenyúltam a szemembe az eset után. Bő vízzel kimostam, és 10-15 perc alatt el is múlt. Hát igen, legközelebb jobban vigyázok ^^"
2008. dec. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A sperma nem épp PH semleges. Enyém egyszer megmarta exem bőrét, amikor rajta maradt egy ideig. :P
2008. dec. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

Ha használsz kontaktlencsét vagy a párod vagy bárki aki elérhető közelségben van, akkor ha olyan kontaktlencsefolyadékot használ, ami szemcseppnek is használható (pl.: optifree express), akkor abból csepegtess bele. Ez azért jó mert fehérjeoldó. Egyszer nekem is belement, hozzáteszem a kezemről cseppent valahogy bele, kimostam, csepegtettem ebből a folyadékból és jobb lett.

De ha nem múlik el egy napon belül, akkor szemészet, sürgősen.

2008. dec. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%
Megmarta?Azért az tulzás..nyilván lúgos, de annyira nem h a bőrt károsítsa, de nyilván a szem egy érzékenyebb dolog...nyilván azonnal kimostad...sztem orvos...
2008. dec. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
28%
Jó hogy nem külditek el egyből műtétre. Előttem van,ahogy besétál az orvoshoz a panaszával és a doki rákérdez,hogy mitől lett a baj. Kíváncsi lennék a válaszra. Hát doktor úr vagy dr nő a párom ondója a szemembe ment. Mert ti válaszadók hogyan állítanátok oda a dokihoz a panaszotokkal? Mert az orvos nem hülye és nem lehet őt átvágni valami kitalált mesével,hogy méz ment a szemembe és attől lett ilyen. Nem most kezdték a pályafutásukat az orvosok.
2008. dec. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

És mondta itt valaki, hogy ne az igazat mondja?

Az orvos meg azért orvos, hogy meggyógyítson, lehet hogy megjegyzi majd magának hogy volt egy vicces esete, na és?

Azt meg megint csak nem értem, hogy miért kell lepontozni, ha valaki normális választ ad...


6. válaszadó

2008. dec. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mosd ki a szemed!! Tod h kell?? Sokan azt hiszik h csak becsukod a szemed és akk egy kis vízzel megdörzsölöd...NEM!!!

Megnyitod a csapot(hideg vizet) és a tenyered oda teszed a csap alá és ha megtelt vízzel belepislogsz a vízba!

2008. dec. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!