Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen érzés a hármas szex? ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a hármas szex? Úgy értem az, hogy egyszerre két férfival, mert azt tudom, hogy a két lány felállás az minden férfi álma, tehát ez már majdnem természetes lesz, de a két férfi.

Figyelt kérdés
Véleményeket szeretnék hallani, meg olyanok válaszát akik már csinálták! Nem fáj az, amikor két farok van valakiben?
2008. dec. 19. 19:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
21%
KICSIKÉM! A KÉT PASI EGY NŐ FELÁLLÁS AZT JELENTI, HOGY AZ EGYIK FAROK BENNED VAN, A MÁSIK A SZÁDBAN!!! MÁR BOCS...
2008. dec. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
9%
JA, ÉS EGYÁLTALÁN NEM FÁJDALMAS...
2008. dec. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De én arra értem, hogy egy a popsiban másik meg a hüvelyben... igazából erre irányul a kérdésem! Lehet nem fogalmaztam helyesen, bocsi!
2008. dec. 19. 20:01
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Sőt ha elég ügyes/perverz a két férfi, és tágulékony a nő, akkor az a két penis lehet egy nyílásban is. (Ánusz, vagina).
2008. dec. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
52%
Hát éppen mind kettő lehet benned:D
2008. dec. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

Az első válaszolónak kicsit szegényes a fantáziája ugyanis az nem csak azt jelenti hogy vaginális és orális mert simán bele tartozhat a vaginális-anális stb

Síkosítással , óvatossággal stb nem fájdalmas

2008. dec. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%

a vaginális+anális akárhogy számolom nem egynyilásXD

én sose csinálnám, sztem írtó fájdalmas lehet...

2008. dec. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%
de lehet vaginális VAGY anális. :) Két pénisz egy lyukban. :)
2008. dec. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Na ez az...pontosan ez érdekelne, egy pénisz két lyukban! Jézusom, azt hogy lehet kibirni, szerintem irtó fájdalmas a nőnek, igazából azt sem értem a férfiaknak mi annyira vonzó, koccanak a golyóik...
2008. dec. 19. 20:25
 10/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem hiszem, hogy valaha férfi mondta volna neked, hogy a két farok egy lyukban felállás jó lenne...
2008. dec. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!