Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 8 hónapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 hónapja vagyok együtt a barátommal, és most volt először orgazmusom szex közben. Eddig sosem mentem el, de most, mikor azt találtam ki, hogy az egyik ismerősömre gondolok, sikerült elmennem. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Tudat alatt nem vonzódom a barátomhoz szexuálisan? Nagyon szeretem, de valahogy ugy sosem sikerült mikor csak rá gondoltam
2008. dec. 19. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Hu szerintem ez elég nagy probléma:(És bizony arra utal hogy valami nincs rendben...:SNEm is értem hogy jutott eszedbe másra gondolni szeretkezés közben...
2008. dec. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Lehet, hogy az a másik jobban izgatja a fantáziádat de az is lehet, hogy a másra gondolás segített, hogy megszűnjön a görcsös "akarás". Ha nagyon koncentrál az ember a partnerére az is akadályozhatja az orgazmust.

Neked kell eldöntened, hogy a másra gondolás csak színesíti a szexet és a párodat szereted igazán vagy már nem szereted őt ezért gondolsz másra. Ezt mi, nem tudjuk eldönteni. :)

2008. dec. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális ha másra gondolsz közben, te tudod, hogy a párodat szereted, de a belső fantáziád erősebb, és inkább arra gondolsz...
2008. dec. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!