Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom nagyon hamar elélvez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon hamar elélvez a szexben. Mit lehet tenni, hogy ez ne történjen meg ilyen gyorsan?

Figyelt kérdés
jópersze, örülök én, hogy jó neki velem, de nekem nem mindig elég ennyi idő. olyanédesen bocsánatot kér.. és megemlíti, hogy csakazért, mert annyira kíván, hogy nem bírja tovább. ez így van tényleg?
2008. dec. 19. 08:24
 1/9 yuda ***** válasza:
31%

Nem -nem így van!

A barátod önző és nem gondol rád-amiket mond azok szépek,meg jók,de csak duma-mert egyszerűen csak önző-mond el neki,hogy legyen szíves vegye figyelembe hogy ketten vagytok és neked is vannak szükségeid,nem csak neki.


Egyébként is köztudott,hogy a lányoknak több idő kell,éppen ezért elsősorban rád kellene figyelnie,nem magára,mert neki mindenképpen jó lesz így is,úgy is.

2008. dec. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Miért kell egyből bunkónak beállítani szegény srácot?

Cseréljetek pózokat. Meg gondoljon néha egy pillanatra más dologra. De naponta föltesznek ilyen kérdést.

2008. dec. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 yuda ***** válasza:
24%

Második válaszadó!


Szegény srác? te nem azt olvasod,hogy meg sem próbálja kielégíteni a partnerét,mert olyan cukin és édesen megmagyarázza? Ez a kérdés nem a lányról szól,hogy őneki nem jut kielégülés,te meg a srácod véded?


Én szerintem meg mindenki magából indul ki,és aki ugyanolyan önző,mint ez a fiú,mert ne szépítsük erről van szó-az még akkor is a srácot védi,ha most a lány kér segítséget.

2008. dec. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
A srác nem tehet róla...Nem önzőségből megy el hamarabb, hanem mert valószínűleg nincs olyan nagy tapasztalata és fiatal...A misszionárius pózt hanyagoljátok, mert ott a legnagyobb a súrlódás és még pluszba lát is közben és az is csak "ront" a helyzeten...
2008. dec. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 yuda ***** válasza:
80%

Ha jól értem,szegény srác semmiről nem tehet,főleg mert fiatal,meg tapasztalatlan-így nem marad más,mint sajnáljuk szegénykét-a kérdezőnek meg ennyi jutott belőle,hogy mennyire sajnáljuk a barátját-szegénykém-neki csak az a picurka élvezet jutott minden alkalommal,de hát őt sajnáljuk-könnyem csordul...


Azért,ha lepontoztok is,meg kell mondjam,hogy kölcsönös odafigyelés nélkül-és nagyobb részt a lányra kell figyelni,nem lesz harmonikus az együttlét-a többi meg púder.


Felteszem sikertelen, és fiatal fiúk pontoznak le, de tőlük ez nem sértés-ez jön belőlük.

2008. dec. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én 20 éves vagyok több mint 2 éve együtt vagyunk a párommal, nála az elmult egy évben jelentkezett ugyan ez probléma. Én elfogadtam és próbáljuk úgy intézni a dogokat, hogy az elsőt lerendezük,kis idő mulva elkezdjük a másodikat és ez bevállt. A másodikat ő is és én is jobban élvezzük. Próbáljátok ki,meglátod minden helyre fogjönni. Ha pedig nem akkor két választásotok van. Vagy elfogadod és bizol benne, hogy idővel helyrejönn, vagy pedig a párod elmegy orvoshoz és ott majd mindent rendesen elmagyaráz neki az orvos. De ha fiatala párod, akkor ezen nem kell stresszelned, majd helyrejön. Üdv.
2008. dec. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
péniszgyűrű
2008. dec. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Legyen a lány felül, és a fiú mondja meg, milyen gyorsan mozogjon. Nekem annak idején segített.
2008. dec. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi nálunk is előfordul ez a dolog, de én ezt nem élem meg negatívan, mivel ha előbb is megy el a barátom, ő mindig segít nekem, meg hiába megy el, ha még kíván, ami mindig így van, mindig sikerül szünet nélkül folytatni az egészet, szóval nem kell várni, és megint felizgatni... stb. Szóval kicsit barátkozz meg vele, ez az első dolog, a pózokat próbálgassátok, mert a misszionárius póz tényleg gyilkos... fogadd el így a barátodat, és beszéljétek meg, hogy próbáljátok ki azt, hogy vártok egy kicsit és ő megint az elejéről kezdi... stb.

Sok sikert!

Üdv. Edina

2008. dec. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!