Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy lány bármit csinál, semmi nem történik, de ha akit szeretek mellémül, már áll a pöcök?

Figyelt kérdés
2008. dec. 18. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a kérdésben a válasz: szereted
2008. dec. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

kössz

és nam égő ha pl csókoltózunk és ott áll a pöcök mig golnolna már?

2008. dec. 18. 21:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én amíg nem húzom le a nadrágot a páromról, észre se veszem, hogy áll ^^ amúgy ha passzos gatyába felfelé csomagolod el a szerszámot, nem feltűnő ha áll, persze erre viszonylag bő nadrágot is húzol és akkor tényleg semmi sem látszik ^^
2008. dec. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
amúgy meg ha normális a csaj akkor valamennyire van fogalma arról hogy hogyan is működik a pasi ;) és akkor nem gondol semmi rosszat, csak annyit, hogy szereted őt ^^ magamból indulok ki :D
2008. dec. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
[18 fiu]..ez velem is megesett régebben, és igen, ez a szerelem jele, illetve az , hogy tényleg kívánod őt!
2008. dec. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A páromat két órája ismertem meg, amikor már állt neki és engem egyáltalán nem zavart, sőt inkább örültem neki. De ezt a lány úgyis csak akkor veszi észre, ha hozzásimulsz vagy leveszed a nadrágod.
2008. dec. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Srapnel ***** válasza:
93%
Hidd el, öcsém, még 30-40 év és annak is örülsz, ha évente egyszer áll... Vagy amikor az asszonnyal már több éve együtt vagytok, nem fog fölállni, ha mellédül.
2008. dec. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Addig örülj amig áll!:D
2008. dec. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!