Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha a barátnőd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha a barátnőd beállítana egy tejszínhabos flakonnal és azt mondaná, hogy gondolta átjön játszani egy kicsit?

Figyelt kérdés
... hónapfordulónk lesz a hétvégén és gondoltam meglepem a barátomat. mitgondoltok?
2008. dec. 18. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok ugyan, de szerintem nagyon jó ötlet:D
2008. dec. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Hát a barátnőmön nem is lepődnék meg annyira, de ha a szomszéd csaj jönne át csak így, na az már nem lenne semmi :P

Amúgy meg ha mész a barátodhoz, el ne felejtsd a flakont berakni a hűtőbe mielőtt elmentek szeretkezni. Még a végén megromlik :P

Én speciel gyűlölöm keverni a kajaféleséget a szexel. Szeretem a punci ízét de nem kajával keverve...ezzel szerintem nem vagyok egyedül.

2008. dec. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

uppsz azt elfelejtettem odaírni hogy fiúkhoz szól a kérdés..

azééért kösziköszi (:

2008. dec. 18. 19:16
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szuper az ötlet!


Személyes vélemény következik, kéretik nem átharapni a torkomat: én sem szeretem a tejszínhabot magamon, az ízét sem, főleg ha más "ízekkel" keveredik, próbáltam már.

Természetesen ettől még az ötlet király, úgy gondolom többeknek tetszik a dolog, mint ahány embernek nem.

Sok szerencsét, kellemes perceket ;)

2008. dec. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
jó buli velem már volt ilyen! és nekem nagyon tetszett! csak ne felejcsd el előtte leborotválni odalenn, mert ha nem akkor elég sok ször megy a habba! jó bulizást!!!!!!!
2008. dec. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
neeeeem nem.. nem volt elég egyértelmű a kérdésem. a tejszínhabot imádom, őis, és nem szívesen keverném össze más ízekkel.. csak pl hasra mellre máshova fújva. ahol más ízzel nem nagyon keveredhet.
2008. dec. 18. 19:57
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én tudnám szeretni szerintem. Jah tényleg, nincs is barátnőm.
2008. dec. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha hozzám állítana így be a barátnőm rohannék a méz után. Hadd élvezkedjek már én is akkor! :D
2008. dec. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
örömömben sírnék :)))
2008. dec. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ááá de boldog lennék :D
2008. dec. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!