Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Amikor egy fiúnak feláll, az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy fiúnak feláll, az azt jelenti hogy kívánja a nőt aki vele van épp, aki akár csak megcsókolja akkor épp őt, és tényleg akarja, vagy csak így alkotta a természet?

Figyelt kérdés
2008. dec. 18. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
ez a fiúknál természetes képzeld el ha nem állna fel csak arra hogyha valaki hozzá nyúl abba nincs semmi az a jó amikor akkor is feláll amikor még csak csókolóztok vagy akármi
2008. dec. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

átolvastam a kérdésem, és nemnagyon értem én sem :D nem sikerült megfogalmaznom.

arra vagyok igazából kíváncsi, hogy amikor megcsókolom a barátomat, vagy csak végigsimítom a kezét, vagy bármi, akkor neki azért áll fel, mert minden pasit így alkotott a természet vagy ennek van köze ahhoz hogy pont én pont akkor pont ott.. vagy esetleg megesik ez vele akkoris, amikor pl a metrón valaki leszállás közben éppen úgy ér hozzá, hogy végigsimítja a hátát....

hmm.. még mindig nem sikerült teljesen kivetítenem hogy mire vagyok kíváncsi, de így talán érthetőbb.

2008. dec. 18. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Ertem mit szeretnel, hat sokszor felall nekik, nemcsak a csokolozas kozben, igen igy alkotta oket a termeszet!
2008. dec. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Egy fiúnak legtöbbször akkor áll fel, ha szívesen használná a szerszámát. Nem kell, hogy hozzáérjen valaki, elég, ha beíndítja a fantáziáját. De előfordulhat spontán merevedés is, amikor egyszercsak azon kapja magát az ember, hogy áll neki, pedig nem is gondolt a szexre. Ha azt akartad kérdezni, hogy csak miattad áll-e barátod szerszáma, akkor a válasz nem.
2008. dec. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van, általában akkor van merevedés, amikor legszivesebben valami szexuális tevékenységet folytatnánk, de ez nem feltétlen full sex. Néha bevallom kényelmetlen a dolog, hiszen képes vagyok akár egy szenvedélyes csóktól is kőkemény lenni, de szerencsére eddig úgy vettem észre, hogy a nők többségét nem zavarta a dolog..
2008. dec. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!