Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy barátnőmet már régebb óta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátnőmet már régebb óta ismerem, és mostanság nagyon felizgulok rá, hogy hozhatnám fel neki a sex témát?

Figyelt kérdés
16/f
2008. dec. 18. 17:31
 1/3 anonim válasza:
Nah szóval én lány vagyok. Sztem kezdjétek úgy hogy pl. vetközős pókert játszatok, vagy activitit és közbe kicsit isztok.Akkor jobban oldódik a hangulat.Vagy valamilyen humoros formában mondd el neki, hogy itt az ideje h a méhecske rászálljon a virágra xd
2008. dec. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha csak szexuális vonzalmat érzel iránta, de kapcsolatot nem akarsz, akkor ezt tisztázd vele még az elején, nehogy ő többet reméljen.

Szerintem is jó ötlet, ha elmentek előtte valahová, de azért beszéld meg vele ezt mielőtt leitatnád és úgy történne meg. Lehet, hogy benne lenne. Majdnem felnőtt emberek vagytok, nem kell ebből nagy ügyet csinálni.

2008. dec. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2008. dec. 19. 13:54




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!