Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem ra a csajomat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem ra a csajomat tobb szexre?

Figyelt kérdés
az a helyzet, hogy majdnem harom evet jartunk egymassal es amikor csak lehetett szerelmeskedtunk, nem szamitott epp\' hol vagyunk vagy vannak-e meg rajtunk kivul a kornyeken (persze azert nem ugy, hogy lassanak). ket honapja osszehazasodtunk s azota max egyszer-ketszer van hetente es latom rajta, hogy akkor is csak ugy immel-ammal, nem tudok rajonni mi lehet a baj :(
2008. dec. 18. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
De mi volna ha megkérdeznéd a feleségedet és nem a csajodat, hogy mi a baja a szexszel? Millió oka lehet, de ennyi információ ismeretében még nem hiszem, hogy tudunk segíteni...
2008. dec. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hmm... kerdeztem, de nem mondot semmi erthetot :(
2008. dec. 18. 16:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg finoman közeledni a témához: egy ínycsiklandó (könnyű, a nehéz ételek után örül az ember, ha egyáltalán meg tud moccanni) vacsora, apró csókok, kényeztetés (esetleg orálisan), vagy egy gyertyafényes fürdő csodákra képes! Kicsit tedd félre a saját igényeid, és koncentrálj a párodra: masszírozd, simogasd, kényeztesd! Ha ezek után sem veti rád magát, mindenképpen beszélj vele, mert lehet hogy komoly gondjai vannak, csak nem meri említeni őket.
2008. dec. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
eloszor arra gondoltam, hogy az uj kornyezet lehet a hibas, ugy ertem hozzam koltozott majdnem 600 kilometerrol, itt kerestunk neki allast meg ilyenek. dehat mar eltelt ket honap, nem eleg ennyi a belerazodashoz?
2008. dec. 18. 16:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ezek szerint nem.

Ha egy nő nem érzi jól magát egy helyzetben, legyen az otthon, melóban, nem arra fog elsőként gondolni, hogy "semmi baj, majd otthon szexelek egyet".

A másik meg, hogy nem tudom, milyen nálatok a légkör, amikor együtt vagytok, hogy érzitek magatokat. Ha nem úgy viselkedsz vele, ahogy szeretné, akkor bizony azt fogja mondani: "nemár hogy napközben hozzám se szól, de az ágyba jó lennék azért". Szóval szerintem elsősorban odafigyeléssel, kedvességgel fogod rávenni több szexre.

2008. dec. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!