Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek egy fiúval,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek egy fiúval, ha csak egy éjszakás kalandot akarok tőle?

Figyelt kérdés
Ő 24 éves, csak futólag ismerem, de nagyon tetszik, az egyik legjobb pasi, akivel eddig találkoztam, és úgy láttam, hogy én is tetszem neki egy kicsit. Hogy viselkedjek? Mit csináljak vagy mondjak? Nagyon népszerű a lányok körében ez a fiú, ezt hozzá kell tennem. 18 éves lány vagyok és egy éjszakás kalandom még soha nem volt, azért kérdezem, előre is köszi a válaszokat!
2008. dec. 18. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
mi sem egyszerubb! legy csabos, buja es kejes, egyszoval kurv@s.
2008. dec. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy 1 éjszakás kalandot akarsz? Nem inkább annyira tetszik, hogy bele mennél ebbe is? Nem sértésnek szántam és nem akarok prédikálni, mert nekem is volt 1 éjszakás "kapcsolatom". Mondjuk én nem annak szerettem volna, de az lett belőle. Illetve a srác utána kertelés nélkül kijelentette, hogy bármikor megismételhetnénk. Iszonyatosan jól nézett ki, én pedig nagyon naív voltam. Másodszor már nem hagytam magam, aztán nem keresett..

Egyébként szerintem nem kell mondanod semmit, ha odáig juttok, egyszerűen nem mondasz nemet. Ennyi. Gondolom tartós kapcsolat nem lesz belőle, mert kinek kell olyan, aki már az első alkalommal kapható a szexre (ez rám is vonatkozott!)?

Azt hiszem kevés olyan ember van, akinek ez kimaradt az életéből...

2008. dec. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Második válaszoló: ezt eltaláltad, annyira nagyon tetszik, hogy ebbe is belemennék, mert másra 100%, hogy nincs esélyem...

De mit csináljak, mert tényleg alig ismerem, ha találkozunk csak annyi, hogy köszönünk egymásnak, hogy vagy, stb.. de nem több, hétfőn megyek egy buliba ahol ő is ott lesz, hogy közeledjek hozzá?? Lécci segítsetek!

2008. dec. 18. 16:21
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze közeledj nem biztos az hogy 1 éjszakás lenne. Azt mondod szerinted nem lehet több de csak látásból ismered akkor nem is ismered eléggé hogy, eldönts milyen ember is ő. Lehet egyáltalán nem 1 éjszakára megy..... szóval türelem és ismerkedés :D:D
2008. dec. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vegyél fel valami csábos ruhát, és tégy úgy, mint egy qrva. Történet vége.
2008. dec. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok megint. Mint ha csak fiatal önmagamat hallanám (30 vagyok)!!! :-)

Én eléggé félénk voltam akkoriban, de valahogy az ilyen helyzet adódik. Sztem nem lehet előre tudni, hogy mit reagál rá, ezért nem is igazán tudom, mit mondhatnál neki? Illetve hát természetesen azt, hogy nincs kedved egy jó szexhez velem? Aztán vagy igent mond vagy nagyon beégsz, mert ő visszautasít és természetesen nem csinál titkot belőle, hogy felajánlottad magad.

Ha már egyszer buliztok, táncolj vele vagy "véletlenül" menj neki, önst rá vmi piát, nem tudom, de muszáj, hogy ÚGY észrevegyen. Amit az első válaszoló is írt: legyél csajos és kihívó! Nincs rá jobb szó: kellesd magad! Aztán vagy bejön vagy nem.

De tutira ezt akarod? Egyáltalán ő ilyen macsó típus? Az hogy népszerű a lányoknál, még nem jelenti azt, hogy megd.g mindenkit, aki az útjába kerül. Bár gondolom ez elég valószínűtlen...

A lényeg, hogy gondolj arra, mi lesz utána? Mondjuk tök jó vele a szex és Te még jobban belehabarodsz, ő viszont meg sem ismer utána. Az borzasztó lesz, nekem elhiheted! Azért kívánom, hogy úgy alakuljanak a dolgok, ahogy szeretnéd.

2008. dec. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem pedig legyél szolid és főleg önmagad.

A srácnak pedig ha valóban tetszel akkor majd Ő közeledik feléd.Undorító mikor egy nő akar rámászni egy pasira.Legyen már benned valami tartás,ne süllyedj le annyira,hogy lotyónak nézesd magad.Egyébként nekem sosem kellene az a pasi akinek nem én kellek,nem aláznám meg magam,hogy megpróbáljak rámászni.És sosem azért kellene valaki,mert népszerű a lányok körében.

2008. dec. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
a szokásosnál is krvásabban...
2008. dec. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az nem lotyóság ha odamegy a sráchoz és ö kezdi a beszélgetést.Legalábbis sztem nem.Légy bátor, menj oda, beszélgess vele, 2 értelmü mondatokat mondj neki ami utal a szexre. Tetszeni fog neki ez a játék, és hidd el nem csak egyestés kaland lesz.De ha csak tényleg azt akarsz, akkor már az elején mond meg neki, lehet hogy ugyse fog ellenkezni, és a végén Happy End lesz.;)Sok sikert
2008. dec. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nevetséges, hogy csak azért mert cuki a pofája, máris készen állsz, hogy megdugasd vele magad, és ötleteket kérsz hogyan tudnál rbanck*dni neki.
2008. dec. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!