Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Orális kényeztetés közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális kényeztetés közben lenyeled? Vagy ha nem, hogy oldod ezt meg?

Figyelt kérdés
2008. dec. 18. 13:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
21%

"az emberi hülyeség határtalan" írójának:


[link]


"A sperma elemzése azt mutatja, hogy a férfira jellemző fehérjéket tartalmaz a váladék, és a nő szervezete ezeket a fehérjéket tanulja meg felismerni és barátságosan kezelni. Carin Koelman és munkatársai megvizsgálták, vajon az orális szex, különösen a lenyelt sperma, hogyan hat a preeklampszia gyakoriságára. Eredményeik szerint a terhességüket preeklampszia nélkül kihordó nők kétszer valószínűbben folytattak orális szexet, és két és félszer gyakrabban nyelték le a spermiumot."


Előbb nézz körül, aztán ossz ki mást!


15/F

2008. dec. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%

Én nem, mindig kézzel fejezem be. Másik eset, hogy zuhanyzás közben a számban megy el és a vízzel keveredve kifolyatom a számból. A páromat nem zavarja, sőt odáig van, hogy elmehet a számban.

Nem az a fontos, hogy nyeled vagy nem. Ez csak a pasik őrülete, hogy nem szereted feltétel nélkül, ha nem nyelsz. Ez egy nagy baromság. Ha nem szeretnéd, ne nyeld le, ennyi. Ha a párod szeret, megérti majd, ha nem, akkor meg mehet.

2008. dec. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én elég öklendezős vagyok és gyakran van hányingerem, úgyhogy az orálisat sem tudom "teljeskörűen" csinálni :S Tehát általában elkezdem úgy, hogy a számba veszem, és nyalogatom, szopogatom egy ideig, aztán kézzel folytatom és fejezem be. Szóval: nem nyelem le.
2008. dec. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
43%
ISTENEM! MENNYI FASZA CSAJ VAN ITT! IRIGYLEM A PÁRJUKAT...
2008. dec. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
48%
Akkor egyétek meg!! egészségetekre!!
2008. dec. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Minden pasi számára az a lehető legizgatóbb dolog, ha a párja lenyeli a spermáját.
2010. szept. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!