Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Erotikus masszázs? Hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erotikus masszázs? Hogy csináljam, hogy a barátom nagyon élvezze?

Figyelt kérdés

Miben legyek, hogyan csináljam?

Arra gondoltam hogy megmasszírozom a hátát, aztán pedig elölről simogatom, meg kicsit orálozok is.


A gond az, hogy épp menstruálok, tehát lehetőségek korlátozva vannak :(


2008. dec. 18. 12:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
De jó lenne, ha egyszer az én barátnőmnek is eszébe jutnának ilyenek...
2008. dec. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nálunk a masszázsolaj be van készítve (ott van felejtve? de ha igen akkor szándékosan (: )... és néha előelőkerül. aztgondolom egy erotikus masszázshoz nem kell különösebb előkészület vagy ruha.. egy szexi fehérnemű, vagy az se. ügyes kezek (: azfontos.
2008. dec. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szexi fehérnemű, nagyon lassú és szenvedélyes mozdulatok (néha finom, néha keményebb mozdulatokkal), rengeteg apró csók a test minden részére. Az erotikus masszázsnak része lehet az is, hogy nemi szerveddel/melleiddel is masszírozol, végigcsúszol vele a hátán, a hasán... az én barátnőm így csinálja, és teljesen kész vagyok tőle.

Zene is szólhat alatta halkan.. Legyél könyörtelenül lassú és végtelenül finom, ha már nagyokat sóhajtozik meg szinte könyörög, akkor csináltad jól ;)

Sok szerencsét!

2008. dec. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%

Ti tanuljátok/tanultátok ezt a masszázs dolgot? Mert ezt nem lehet csak úgy csinálni. Van aki ezt évekig tanulja profiktól.

Honnan sajátítottátok el?

2008. dec. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Csak akkor masszírozhatom meg a barátom, ha évekig tanulok?

MÉg megtiltod, hogy kényeztessem...

2008. dec. 18. 14:53
 6/13 anonim ***** válasza:
24%

én annyit akartam ezzel mondani, hogy a masszázs az tudomány, amit hosszú idők alatt sajátítanak el.

Amit átag emberek csinálnak a párjukkal, hogy moncsikolják, meg simogatják, az nem masszázs.

Pl. Biztos vagyok benne, hogy nem tudjátok azt, hogy a test egyes részinek a különböző szögben történő nyomása több különbőző hatást is kiválthat.

Ti ezt, hogy látjátok?

2008. dec. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
...úgy látjuk, hogy tanulhatja valaki akár százhúszezer éven keresztül is, soha nem lesz képes olyan intenzív érzelmeket kiváltani egy szimpla masszírozással, mint a szeretett Nő. Erotikus masszázs... ne hasonlítsuk össze egy belga csokikrémes masszázzsal.
2008. dec. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy erotikus legyen a masszázs,tényleg elég a szerető kéz!Csak akard eléggé,és jön majd magától.Meg a párod sóhajaiból ítélve csak rájössz majd,hogy mikor a legjobb neki!:)
2008. dec. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"úgy látjuk, hogy tanulhatja valaki akár százhúszezer éven keresztül is, soha nem lesz képes olyan intenzív érzelmeket kiváltani egy szimpla masszírozással, mint a szeretett Nő."


Ez azért tartalmazza a lényeget.

Csak nem azt akarod mondani, hogy azért mert megmasszírozom, ok simogatom, megnyomkodom a hátát - ahogy szereti - akkor egyből súlyos baja lesz...

2008. dec. 18. 16:32
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem van szex masszázs könyv a gépemen.Ha szeretnéd elküldhetem!Csak jelezz!

2008. dec. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!