Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Még nem elégítettem ki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem elégítettem ki a szerelmemet orálisan, de ő gyakran megteszi nekem. Zavarhatja ez őt?

Figyelt kérdés

Nem mondja, talán ezen morfondírozik ő is, hogy vajon én miért nem. Vagy lehet hogy én vagyok a paranoiás. (:

lány vagyok és 19


2008. dec. 18. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem erősen gondolkodik rajta.

Ezt magamból kiindulva tudom (ffi vok), mert az elején én is kielégítettem bnőmet, ő engemet nem és nagyon zavart egy idő után, hogy neki hogyan nem jut sose eszébe.

De rávezettem és mostmár magától csinálja. :)

2008. dec. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Zavarhatja.

Első alkalommal én is féltem tőle, hogy béna leszek, de tök jól ment.

Ne félj/undorodj tőle.

Én miközben csinálom, és ahllom ahogy sóhajtozik, tisztára felizgulok.


De ha nagyon nem akarod, akkor kérdezd meg tőle, ha szeretkeztek, gondolom vagytok már olyan viszonyban, hogy ilyeneket meg tudjatok beszélni

2008. dec. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nagyon szeretné... de tulajdonképpen te miért nem akarod?Félsz hogy rosszul csinálod vagy az íze...? Szerintem próbáld meg, nincs mit vesztened és bizti tetszeni fog a hatása... Ha meg nem sikerül olyan jól majd a második jobb lesz... Az íze hát elég rossz... de nem muszáj lenyelni zsepi stb...stb...
2008. dec. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan zavarja. Kérdés, hogy miért nem csinálod? Félsz, hogy béna vagy? Tartasz az ízétől, szagától?

Abban biztos lehetsz, hogy bénán nem csinálod. Ha a fogaid mellőzöd, nem igazán lehet rosszul csinálni.

Ha a szagától félsz, fürdés után ess neki, ha az ízétől, akkor meg a kezeddel fejezd be, majd töröld le. Ha szeret, meg fog érteni. Attól, hogy nem nyeled le, nem engeded, hogy a szádba élvezzen, még élvezheti (bár kétség kívül jobban élvezi, ha megengeded, de csakis akkor csináld, ha nem undorodsz). Tehát a legfontosabb, hogy tisztázd magadban, miért is nem akarod viszonozni az orális kényeztetést.

2008. dec. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nemtudom hogy miért nem. ő idősebb és több tartós kapcsolata volt már.. együttélős is.. énpedig nemrég még szűz voltam.
2008. dec. 18. 17:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is zavarja őt. Nem tudom, miért nem mered...

Győzd le az aggályaidat, és kényeztesd igy is, hidd el, nagyon fogja élvezni!

2008. dec. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
SZTEM NAGYON ZAVARJA!
2008. dec. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!