Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sokan írjátok, ha örömet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan írjátok, ha örömet akarunk szerezni a barátunknak, akkor végezzünk előtte önkielégítést. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Hogyan? Mit kell csinálni? Hogy álljak, üljek?
2008. dec. 17. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
De aranyos vagy! Ez igen! Lányok,nők,asszonyok,példát lehetne venni a kérdezőtől,ő ugyanis lépést tett azért,hogy jobb,egészségesebb legyen a szexuáis élete. Ez bizony szép! Örömet akarsz szerezni a barátodnak. Remélem HÁLÁS lesz érte a barátod!
2008. dec. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
akkkor vegezz onkielegitest, ha akarod es kivanod a szexet, de mondjuk nincs kivel. En soha nem vegeztem onkielegitest, megis oromet tudok okozni a paromnak, szoval a kettonek nincs koze egymashoz. Max annyi, hogy ha onkielegitesz, akkor jobban tudod majd, mi a jo neked, igy a parodnak tudod majd mondani, hogy csinalja.
2008. dec. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
én szoktam a párom előtt és igenis nagyon tetszik neki. Persze először nagyon szégyelltem magam, de a gátlásokat le kell vetkőzni. Engem is izgat ha ő csinálja magának. Ha mondjuk elkezd csókolgatni, te kezd el simogatni magad ott lent. Vagy ha épp ujjaz, te izgathatod a csiklód vagy esetleg szex közben is ha olyan pózban csináljátok, hogy magadhoz férsz. Nincs ebben semmi ördöngősség:-) Vagy amikor mondjuk a konyhában ültök (vagy akárhol) és beszélgettek és rádjön akkor kezd el simizni magad és közben nézz rá kacéran. Egyből érteni fogja mi a helyzet:-) Sok sikert!
2008. dec. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
oké de a barátom előtt...:) ott hogy tudnák neki jobban "élvezetet okozni" a "műsorral"?
2008. dec. 17. 22:22
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
miért nem orál szexeltek inkább? azzal sokkal nagyobb örömöt tudtok egymásnak okozni!
2008. dec. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%
Megmondanátok hogy miért kellett lepontozni??????? én vagyok az egyetlen aki válaszolt a kérdésre, mi vele a probléma?????
2008. dec. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
en felpontoztalak.
2008. dec. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Tudod mi a probléma? Az,hogy sokan nem szeretik ha van náluk okosabb és bölcsebb és ezért pontoznak le előszeretettel. Engem mindig lepontoznak,hiszen láthatod hány százalékos a válaszadásom. Nem szép dolog de ez van. Ha jókat írsz azért pontoznak le,de ha hülyeséget,akkor meg azért és jól le is hurrognak. De ki érti ezt?
2008. dec. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk...hogy visszatérjünk a témára... Amikor internetezik vagy valami mást csinál a szobátokban, akkor esetleg kezdeményezhetsz úgy, hogy levetkőzöl elnyúlsz az ágyon és elkezded magad simogatni, szopogatod az ujjaid szétnyitod a lábaid és ott is simizel...aztán jobb esetben hamarosan bekapcsolódik.
2008. dec. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22%
Azért, mert 84 %-on jársz, és ez valakinek böki a csörét..., mert már ez az oldal is a nyerésről szól.
2008. dec. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!