Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melyik a tetszetősebb a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a tetszetősebb a körülmetélt vagy a hagyományos pénisz?

Figyelt kérdés
és ha megismerkedtek egy fiuva és megtudnátok hogy körül van metélve elhagynátok? Elsősorban lányktól kérdezem. Kort is irjatok
2008. dec. 17. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem hogy elhagynám, sőt kiváncsi lennék hogy az élőben hogy is néz ki és lehet még tetszene is :) 16 vagyok
2008. dec. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy hagynám! Kíváncsi lennék... vagyok...

Egy körülmetélt pasit nehezebben lehet eljuttatni a csúcsra... kihívásnak érezném!


23/l

2008. dec. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Nekem a párom körülmetélt:) Valami fantasztikus:) Előtte is 2 évet voltunk együtt már, de körülmetélten imádom nagyon:)(tisztább higénikusabb, tovább bírja sokkal, és szebb is sokkal..)
2008. dec. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
az en parom korulmetelt, nem tudom igazabol a kulonbseget, mert o volt az elso szamomra. Igazabol imadom ezt a testreszet, amiben nem tudom, mennyire jatszik az kozre, hogy korulmetelt e.
2008. dec. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A körülmetélt szebb, legalább is nekem.


Nem hiszem hogy valaki e végett elhagyna, sőt hidd el sok lány észre sem veszi ha körülmetélt az illető.


27 vagyok, de 28 éves barátnőm meg nem mondja hogy körülmetélt vagy sem az illető, pedig tudom egy két barátjáról hogy biztos az volt származásukat tekintve.

2008. dec. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már mindkettő (bár a körülmetélt sztem elég ritka) és nem éreztem különbséget, esetleg annyi az előnye hogy tovább bírta , de az sem biztos, hogy abból adódóan. Szerintem ez miatt egy értelmes nő semmiképp sem hagyná el a párját SŐT örülne neki, hogy az ő párjáé különleges:),és egyébként szerintem nem annyira szembetűnő, ha valaki körül van metélve.
2008. dec. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, 26 éves lány vok.
2008. dec. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem a körülmetélt egyértelműen szebb

a körülmetélt pasik általában tovább is bírják, meg könnyebb tisztán tartani, higiénikusabb, én imádom

27/l

2008. dec. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én páromé is körülmetélt, egyszerűen gyönyörűnek találom, és imádom kényeztetni... szerintem nem szakítóok az, hogy körülmetélt vagy hagyományos-e a férfi nemi szerve... szóval aki ilyenért szakítana, az nem normális...
2008. dec. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, a koromat lefelejtettem: 20 éves leszek 2 hónap múlva.
2008. dec. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!