Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha a barátom elélvez, valami fehér váladék jön ki a péniszéböl?

Figyelt kérdés
már sokszor történt ez vele mikor izgatom ott lenn de nem tudom miaz. megmondanátok?
2008. dec. 17. 20:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Azt nevezik Spermának :) abbol születik a gyerek !!
2008. dec. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Az a fehér váladék az ondó. Sajnálatos dolog, hogy anélkül kerülsz oda le, hogy tisztában lennél legalább a férfi biológiájával.
2008. dec. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
úr isten :S ezt nem hiszem el:S hogy lehet valaki ilyen tudatlan??:S hány éves vagy??? szerintem ha már nemi életet élsz illene tudnod :S nah mind1 ez tök gáz
2008. dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
Ne mondjátok már, hogy ez a kérdés nem kamu. Írhattad volna a humor kategóriába is. Ha nem kamu akkor meg... uramisten abba jobb bele nem gondolni. Gyorsan szakíts vele, és azonnal vedd elő a hatodikos meg hetediket biológia könyvet. Azt még el tudom fogadni, hogy nem vagy hatodikos, de akkor mit keresel egy fiúnak a gatyájában?
2008. dec. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok és a mostani barátommal kezdtem nemi életet élni és anya nagyon szigoruan fog és azért nem tudtam.:(
2008. dec. 17. 20:38
 6/23 anonim ***** válasza:
50%

Hány éves vagy?

mert azért ezt illene tudnod, hogy mi az!

2008. dec. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
90%

=) Nem kötözködni akarok, semmi negativitás! De ez a kérdés elég vicces! Ha odáig jutottatok el, hogy szeretkeztetek, akkor rosszabb esetbe is 15 éves vagy! Ha nem tudod mi az, hát, szégyennek egyáltalán nem mondható. De az előttem szólónak igaza van! Amúgy 8.-ba ezt azt hiszem tanítják! Nos... :) Mondom még egyszer, nem kötözködni és nem is okoskodni akartam! Amúgy nevezhető: ondónak, spermának...

Amúgy a barátod sem tudta megmondani mi az? Vagy tőle éppen akkor nem kérdezted? Elég fura:) Azért remélem segítettem!

2008. dec. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%
De 16 évesen már túl kéne lenned ezeken az ismereteken! Ha ezt nem tudod, akkor a védekezéssel sem vagy tisztába? Vagy mégis mit gondoltál, hogy a gyerekek hogyan lesznek????
2008. dec. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%
Én elhiszem, hogy anyukád szigorúan fog, de biológia könyved volt, és felvilágosítást is tartanak általában az iskolákban. Na de még most sem késő azt mondom. Egy kérdést csak. Védekeztetek? Azon nem gondolkodtál, hogy mire való az óvszer? Jaj kérlek nagyon szépen, hogy mielőtt újra lefeküdnél a barátoddal, olvasd át legalább a nyolcadikas biosz könyvet, meg pár honlapot. Úgy érzem sok új, érdekes információt fogsz találni. Ja és védekezzetek, ha eddig nem tettétek volna, bár már valószínű késő, ha eddig ez nem jutott eszetekbe.
2008. dec. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%

Azért légy óvatos, az a "fehér váladék" ha bekerül a puncidba, abból tudod hogy gyerek lesz????


Kicsit azért tájékozódj mielőtt újra kijön az a "fehér váladék"


Azért az is elszomorító,hogy az iskolában nem foglalkoznak ezzel komolyabban.

2008. dec. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!