Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan irányitsam a barátom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan irányitsam a barátom a szexben?

Figyelt kérdés

Szeretnék vele több féle pozitúrában szeretkezni, viszont ő rajta nem úgy vettem észre, hogy változtatna!

Jó lenne pár ötlet, köszi:)


2008. dec. 17. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Mond meg neki...
2008. dec. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Amikor elkezditek, csináld, ahogy ő akarja. Aztán kis idő múlva pl. fordulj meg, vagy térdelj le (attől függ milyen pózban akarod). Ebből tuti felfogja. Vagy esetleg annyit suttogj neki, hogy feküdjön le, álljon fel, stb.

De szerintem jobb megmutatni hogy akarod, mint szeretkezés közepén megszólalni, hogy 'héé csináljuk már máshogy'.

2008. dec. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam megoldani, hogy felvetem, hogy izgatja a fantáziám egy bizonyos pozitúra. Megkérdem, mit gondol róla, próbálta-e már, lenne-e kedve kipróbálni vmikor. Ha úgy tűnik igen, akkor a legközelebbi együttlétünkkor a fülébe súgom, nincs-e kedve most kipróbálni azt, amiről beszéltünk. Az én párom sosem mond erre nemet :)
2008. dec. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!