Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet 10 cm-es pénisszel egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet 10 cm-es pénisszel egy nőt kielégíteni?

Figyelt kérdés
10 cm. az jó kicsinek számít szerintem, és ha nem vastag, akkor tényleg elenyésző.. csak érdekel hogy akkorával ki lehet egy csajt elégíteni?
2008. dec. 17. 19:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%
És még annyit : Egy szűz lány előtt ugyanúgy be tudsz égni ha rosszul csinálod,hisz azt egy szűz lány is érzi hogy szar voltál vagy nem.Ezzel senki ne nyugtassa magát.
2008. dec. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
És azt se higgyétek hogy ekkora, nem azért tettem fela kérdést, na de mindegy :D
2008. dec. 17. 20:57
 13/17 anonim ***** válasza:
79%
Mivel az átlagos női hüvely is 10 centi körüli,és csak az alsó egyharmada gazdag idegvégződésekben,ezért IGEN a válasz.A vastagság inkább márvadó,mint a hossz.Ugyaakkor ha azt vesszük,kézzel és ujjazással is ki lehet elégíteni egy nőt.Szóval ha ujjazással ki lehet akkor egy 10 cm-es pénisszel meg pláne.Az más kérdés,hogy számomra nem is a kielégítés miatt fontos a méret,hanem esztétikilag.Sokkal jobb ránézni egy nagyobb,vastagabb drabra és sokkal izgatóbb is,mint egy csipesz méretű,függetlenül attól hogy egy csipesz is okozhat orgazmust.Egy 15-17 centis,4 centi vastagságú számomra szép darab(bocsi a megfogalmazásért):)
2008. dec. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%
Ez fura. Mindenhol azt olvasom, hogy kutya pózban lehet a legmélyebbre hatolni. De az én személyes tapsztalatom, hogy a misszionáriusban sokkal jobban be tudom nyomni.
2008. dec. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

szerintem 10 azért kicsi de azzal is lehet kezdeni valamit!

Nekem pl. 15cm hosszú és 3cm vastag de még nem próbáltam a szexet, tehát nem tudom hogyan tudom használni (jól vagy nem)! De az azért már jó méret nem?

2010. jún. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 15 centi hosszu es kb. 3,5 cm atmero...es baromi gatlasos vagyok miatta. En mindig azt hittem, hogy ez nagyon kicsinek szamit!
2010. júl. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
nekem kb 25 cm és még én hittem h nekem van kicsi :D
2011. nov. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!