Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátommal még csak pettinge...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal még csak pettingelünk (izgat ott lent), és élvezem is a dolgot. De olyan furcsán érezném magam, hogyha előtte lenne orgazmusom. Miért nem merek előtte elélvezni?

Figyelt kérdés
Attól tartok, hogy kinevet vagy utána furcsán néz majd rám, amiért előtte mentem el. Ez azért van így, mert gátlásos vagyok és nem bontakoztam ki eléggé vagy valami más oka van?
2008. dec. 17. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Ne félj attol hogy kifog nevetni a férfiak imágyák ha egy nő előtte élvez el vagyis én így vagyok vele nekem nagyon teccik :) te se röhögöd ki amikor esetleg kemény sex után rád vagy beléd élvez elmosojodsz mert örülsz neki na ő is igy van vele 21 éves srác vok
2008. dec. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem téma, ne érezd magad furcsán,és ne tartsd magadban!

Biztos nem vagy elég laza közben. Ne legyél gátlásos, mert ez tényleg tetszik a fiuknak, sőt izgató nekik ha látják, hogy mennyire élvezed amit tesz veled!

Engedd el magad és élvezd!:)

2008. dec. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
majd ha pukizol szex közben akkor fog kiröhögni másért nem nagyon:D
2008. dec. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell szégyellned. Hunyd be a szemed (ez rengeteget segít majd, legalábbis nálam bejött)és koncentrálj arra, amit érzel. A párod odáig lesz az örömtől, ha elélvezel. Feltétlenül add mindig a tudtára, ha jól csinálja, mert kell a megerősítés. Hidd el, ez őt is felizgatja majd és még jobban fogja ő is élvezni. Ha kinevetne, akkor egy barom és küldd el a fenébe.
2008. dec. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!