Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnek mar egy jot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnek mar egy jot sexelni! De most jelenleg nincs komoly kapcsolatom akivel lefekudhetnek! Valahogy mindig csak a sex jar az eszembe. Mit tegyek, hogy meg kapjam amit akarok?

Figyelt kérdés
2008. dec. 17. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

először írj helyesen,aztán menj el bulizni öltözz ribinek,valaki biztos megba..!

ha ez kell neked.csak utána ne csodálkozz,ha minden bajod lesz ott lent!

2008. dec. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
76%
Ha lány vagy állj ki a sarokra,ha fiú vagy menj ki a lányokhoz a sarokra.Kotont használj.(Jó dugást!)
2008. dec. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
ha lány vagy írj nekem mailt:D ha fiú akkor nem mondtam semmit.
2008. dec. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ha fiú vagy nekem írj. ha lány vagy, azse gond ;)



kattekop

2008. dec. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért kell mindjárt bunkózni? Természetes dolog hogy vágysz a szexre, attól hogy éppen most nincs párod. Én is voltam így, és attól még nem kva valaki hogy vannak szexuális vágyai. Én mikor egyedül voltam jártam bulizni, és volt olyan hogy megismertem egy helyes srácot, és összejöttünk egy éjszakára. Ha egyik félnek sincs párja akkor ez miért bűn? És igenis ha nem egy bunkóval bújsz ágyba akkor egy egyéjszakástól is lehet gyengédséget kapni, ami szintén hiányzik ha az ember egyedül van. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom, és én nem érzem magam kvanak ezért.
2008. dec. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt elfelejtettem odaírni, hogy természetesen a védekezés nem maradhat el!
2008. dec. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

első vagyok.hát a mi környékünkön elég hamar híre menne,és nem azt mondanák,hogy nézt,ott jön az a szép lány!hanem azt,hogy ez mindenkinek megvolt.

de ne ide írjon hogy kefélni akar.keressen máshol partnert.egyébként összejött?

2008. dec. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia.Természetes dolog,hogy a szex jár az eszedben.Pár nélkül is meglehet oldani a kielégülést.Keres alkalmi de szimpatikus személyt akivel kielégítheted szexuális vágyaidat és aki érdemes rá,hogy lefeküdj.Nem tudom,hogy milyen nemű vagy de ezt nemtől függetlenül ajánlom.Remélem azért lány vagy mert akkor én is jelentkeznék nálad.Írj.
2008. dec. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem arra gondoltam hogy az egész várossal feküdjön le, hanem esetleg 1 pasival aki kielégíti a vágyait. Ettől még nem mutogathatnak rá hogy ez mindenkinek megvolt.
2008. dec. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja és azt is írtam hogy nem egy idiótával kell lefeküdni, aki aztán ezzel menőzik a haverjainak, hanem egy értelmes pasival, mert igenis van olyan aki diszkrét tud maradni.
2008. dec. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!