Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudom legyőzni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom legyőzni a pisilési ingert?

Figyelt kérdés

Párommal legtöbbször lovagló pózban szeretkezünk, mert úgy alig néhány perc alatt orgazmusom lesz.

Néha azonban pisilési inger jelentkezik és emiatt nem tudom elengedni magam. Tudom, hogy nem pisilnék be, hisz előtte mindig elmegyek WC-re. Ezt legtöbbször akkor érzem, ha már egyszer elmentem. Másodjára valahogy sosem sikerül (orálisan, ujjazással sem). Miért van ez? Túl érzékeny leszek az orgazmus után? Vagy egyszerűen csak hosszabb idő kell, hogy újra próbálkozzunk?


2008. dec. 17. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
intimtorna
2008. dec. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pisilési ingernek érződik, de nem az. Pár link a tájékozódáshoz:


[link]

[link]

[link]

[link]


(az utolsó egy "útmutató" videó, lehetőleg otthon nézd meg)


Amúgy jól szóltak fentebb is, az intimtorna mindenképp jó.

2008. dec. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tehát a megoldás: tájékoztasd a barátodat, és engedd el magad. NEM pisilni fogsz, és ő is élvezni fogja.
2008. dec. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel a G pont a hüvelyben a húgycső közelében helyezkedik el, ezért valószinüleg azért érzed azt, hogy pisilned kell.. szóval ez enm gond.. épp ellenkezőleg.. annaka jele hogy jo helen jár:P
2008. dec. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!