Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egyszer élvezek utána már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer élvezek utána már nem kívánom a sexet, ez mással is igy van?

Figyelt kérdés
2008. dec. 16. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
velem is igy van... nincsen ezzel gond.. igy van rendjén mindenki más
2008. dec. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az élvezést úgy is mondják, hogy kielégülés. Remélem ez a szó jobban magyarázza a dolgot.
2008. dec. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én szívesen folytatnám a szexet az orgazmus után, de még 1x nem tudok elmenni, esetleg csak ha várunk mondjuk fél órát, mialatt semmilyen módon nem ingerel.

Hamarabb elmegyek mint a párom és így kellemetlen, hogy ő nem tud elmenni szex közben, mert nem tudjuk folytatni már tovább, mert kellemetlen, ha tovább ingerel.

2008. dec. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi bajod,ez teljesen normális.Nekem is kell kb fél óra,ha másikat akarok kezdeni.
2008. dec. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem volt olyan élményem, hogy egy aktus alatt kétszer mentem el, de az régen volt. Azóta nekem is kell legalább 20 perc, addig meg feltalálja magát az ember.

Szerencsére én olyannal lehetek együtt, akivel egyszerre elégülhetek ki, hihetetlen, hogy ilyen ember létezik nálam.

Szóval a válaszom az, hogy létezik ilyen.

2008. dec. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mindíg kívánom még utána is a sexet csak kell egy kis pihenő
2008. dec. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!