Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy elzsibba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy elzsibbad a két kézfejem, miközben a párommal szeretkezünk vagy orálisan elégít ki?

Figyelt kérdés
Akárhányszor együtt vagyok barátommal jéghideg lesz a kezem,és elzsibbad! Ez normális dolog? Mert nem hiszem,és kicsit aggaszt..
2008. dec. 16. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbáltátok már takaró alatt? Mert ha lány vagy..és a fogalmazásból ítélve az vagy :) Akkor bizony jó sok hőt veszítesz...hiszen nyilván nem szőrös a lábad, nem szőrös a karod stb. Ha teljesen fedetlenül csináljátok idővel fázni fogsz, legalábbis ha olyan pózban vagytok, hogy nem adtok át egymásnak hőt, de nálunk is gyakran előfordul, hogy én bebújok a takaró alá és a batárnőm combjait betakarom miközben...szóval egy próbát megér, tudom nem olyan "meghitt" de ha szőrtelenítesz akkor bizony előfordulhat, hogy hamarabb "lehűlsz".


És nyugi ez tuti nem egy betegség ;) Próbáljátok ki majd írd meg hogy sikerült ;)

2008. dec. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy az is oka lehet, hogy túl kényelmetlen pozícióban fekszik a két kezed, túl sokáig nem mozgatod. Nálam emiatt volt ilyesmi. Nyugi, nincs semmi baj :) A fázás is oka lehet, én is elkezdek egy idő után fázni és tök hideg a kezem meg a lábam, ilyenkor betakarom magam, ahol lehet :)
2008. dec. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Választ nem tudok adni, de szerintem a zsibbadás nincs összefüggésben a hővel. (De egy próbát megér... Veszítenivalód nincs.) Nekem is szokott ilyen lenni, sőt, volt már olyan is, hogy le kellett állnunk, mert az egész testem... Engem is aggaszt kicsit, próbáltam utánanézni, de nem találtam semmit... :S
2008. dec. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha esetleg sokat karmolászod a párod, vagy a takarót párnát meg ilyenek attól is lehet.Nekem attól szokott.
2008. dec. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt már ilyen egy párszor, szerintem a vér kimegy a kezedből és másfelé vándorol:) én erre gondoltam
2008. dec. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos alacsony a vérnyomásod, és ezért nem marad benne, mikor ott lent felgyűlik.
2008. dec. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!