Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi legyen a szexszel menstruac...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a szexszel menstruacio kozben?

Figyelt kérdés
nem arrol van szo ,hogy a baratommal nem birjuk szex nelkul 2 napig ,hanem arrol h csak 7vegen tudunk talalkozni ,es en most 7vegen pont beteg kell legyek ,egy hetveget meg kibirnank de jovo 7vegen nem lesz lehetesegunk egyutt lenni...nem tudom a baratom belemenne abba hogy szeretkezzunk ugyis ha en epp menstrualok ,ha megis ,hogyan kell felkeszulni erre?vagy hogyan fagassam ki ot errol?mert kisse szegyellem...pl ha o undorodik ettol nekem rosszul fog esni...
2008. dec. 16. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Egyértelmű hogy beszéld meg vele, nyiltan és őszintén!

Ebből próbléma nem lehet! Ezt nem kell szégyellned, ez természetes dolog, ha benne van, akkor viszont ovatosabban kell csinálnotok, mert lehet hogy neked fájni fog mivel a méhed ilyenkor lejjebb helyezkedik!

Na persze tegyetek magatok alá törölkőzőt, nehogy össze vérezzetek mindent! Vagy legalábbis a közelbe legyen egy!

2008. dec. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szepen mond el neki, hogy most neked megvan, ha akarja, probaljatok ki es majd meglatjatok. Mi a parommal egyszer probaltuk, de nekem fajt, uogy azota azon a 2-3 napon nincs szex, na jo, mi egyutt elunk, de a baratod meg kell ertse.
2008. dec. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Menstruáció alatt nem szabad szexelni, mert meddőséget okozó fertőzést lehet kapni!!!

Szerintem elégítsétek ki egymást máshogy, úgy is meglesz az élvezet.

2008. dec. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Egyik volt Kedvesem biológiatanárnő volt, tehát "hivatalból" értett az ilyesmihez - és minden további nélkül csináltuk olyankor is, csak óvatosabban és a szokásosnál is jobban ügyelve a higiéniára... meg persze a megfelelő "alátétre", ahogy mondták is már feljebb. Ő még "kívánósabb" is volt ilyenkor.


Tény, hogy a fertőzésveszély fokozottabb, de éppen ezért jobban kell ügyelni a tisztaságra is, és akkor rendben lesz a dolog.


Amúgy meg nyíltan, egyenesen beszéld meg vele. A férfiak általában nem szeretik a kertelést. :) Ha meg netán "undorodna", akkor egyrészt ne vedd magadra, másrészt pedig mutass rá, hogy az se rosszabb semmivel, mint pl. az ondó vagy a hüvelyváladék, és ugyanúgy le is lehet mosni utána.

2008. dec. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsó hozzászólóval, én sem undorodnék tőle, nem mondom, hogy mondjuk szívesen elégíteném ki a barátnőmet olyankor orálisan (már csak a fertőzésveszély miatt is... mert azért a nyelvemre mégsem húznék gumit XD

De tény, hogy szerintem nem kell aggódnod emiatt meg fogja érteni. ;) Azért vigyázzatok a higiéniára...pl optimális lehet fürdés után...akkor még olyan kellemes illata is van az embernek...+egy törcsi tényleg sokat dob a dolgon...sok sikert! :)

2008. dec. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor nagyobb a fertőzésveszély, ezért még fokozottabban kell figyelni a higiéniára.

Én biztos nem engedném a páromnak orálisan. Brrr... Max csak tamponnal. Rendesen, gumival, törcsivel alattam, vagy mondjuk zuhanyzás közben esetleg...

Mondd el a párodnak, hogy pont meg fog jönni és kérdezz rá, szeretne-e így is szexelni.

2008. dec. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát mi sexelni is szoktunk, de az első pár probálkozás elég undi volt:Dszóval gyakrabban inkább csak szájjal kényeztettem a barátomat, ő meg a csiklómat simogatja..azért igy is túl lehet élni:D
2008. dec. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én tampont használok így lehet orálisan és hátulról és kézzel-mi is csak hétvégén taliztunk amikor így volt, most meg nem mindig csináljuk hogy együttélünk.Beszéld meg vele!
2008. dec. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!