Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy fogjak hozzá, ha barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogjak hozzá, ha barátnőmmel análisan akarom csinálni? Mit kell ehhez tennem, hogy ez megvalosuljon?

Figyelt kérdés
2008. dec. 16. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Beszéld meg vele! Ennyi!! ^^
2008. dec. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Igy van először beszéld meg vele, hogy egyáltalán ő is szeretné-e! Ha igen, akkor sok mindentől függ, ha csinálta már nem lesz nehéz dolgod, mert bitos rávezetitek egymást! Ha viszont egyikötök se csinálta, akkor csak óvatosan, mert fájdalmas is lehet, nem csak neki, neked is!
2008. dec. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel fickóval is csinálhatod.

Szerinted miért van a nőknek hüvelye? Hát nem csak azért hogy ott bújjon ki a gyerek.

2008. dec. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálj úgy közelíteni hogy megújjazod vagy kinyalod ott és ha tetszik neki csak akkor közeledj a farkaddal is és nagyon óvatosan...Ha el tud jól lazulni nem kell sikosító sem.De csak akkor csináljátok ha ő is akarja.És lehet hogy elsőre csak te elégíted ki ott és a következő alkalommal engedi meg hogy belemenj oda is.De ez elég fájdalmas is tud lenni tehát ne akard mindig és mindenáron.De szerintem ne beszélj csak tedd amit írtam mert az elég hülyén hangzik hogy hé én ezt akarom te is akarod, csak vezes rá és figyeld a reakcióit úgyis meg fogod látni hogy ő is akarja e.
2008. dec. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!