Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Én nem ujjazom magam, csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem ujjazom magam, csak a puncimat simogatom, huzgálom a csiklómat stb, lehetséges az hogy elnyúljon? Gáz ha túl nagy?

Figyelt kérdés
2008. dec. 16. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem a csikló nem nyúlhat ki látványosan, így hát nem gáz:D max a szeméremajkaid lehetnek olyanok, mint a rosszul összerakott hamburgerből kibuggyanó salátalevél...de ez pl alkati kérdés is:D meg hát kinek mi a szép :)
2008. dec. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ilyen és kész .

Valakinek bejön, valakinek nem de ettől nem vagy kevesebb. Nem ez alapján választ párt az ember. (Remélem)

Na és ha kilóg a macska nyelve.A lényeg hogy fogadd el magad.

2008. dec. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most túl nagy vagy lehetséges,hogy elnyúljon? Melyiket kérdezed?


De véleményem szerint nincsen azzal semmi gond ha nagy. Sőt inkább izgató tud lenni. Én mint férfi azt mondom ne foglalkozz vele.

Vannak olyan férfiak,akiknek nagyon lóg a herélyük,hogy szinte csapdossa a combját. Akkor legyen ez neki gáz? Amúgy sem tud vele mit kezdeni. Ha a természet olyannak alkotta hát nem lehet ellene tenni. Ez van és ezt kell elfogadni. Mindenki úgy jó ahogy van. Kis pénisz,nagy pénisz,kis punci,nagy punci,kis mell nagy mell,kövér,sovány és még folytathatnám,de ne ez legyen már a párválasztás miértje,hogy kinek mekkora. És senkinek sem legyen semmi komlpexusa,hogy kicsi vagy nagy. Az a buta,aki negatív értelemben ezzel foglalkozik és megszólja a másikat a méretei miatt. Mert az már tényleg buta.

2008. dec. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
az pont akkor jó ha nagy!De nem fog kinyúlni!
2008. dec. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ilyen kérdést....
2008. dec. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pont az ilyent szeretem.Azt csinálnám vele,veled amit csak akarsz és remélem te is.Írj.
2008. dec. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!