Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem tudom, mit ért az előjáték...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, mit ért az előjáték alatt? Most pontosan mit akar?

Figyelt kérdés
A barátommal nagyon szeretjük egymást. Még nem feküdtünk le. Még nem találtom magam elég idősnek hozzá. Múltkor azt mondta, hogy az előjátékig el szeretne menni. Ezt most pontosan hogy érti? Mert szinte most is azt csináljuk. De akkor mi az az előjáték pontosan? Lécci segítsetek, mert nem értem:/
2008. dec. 16. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szia! az előjáték álltalában a petting! hogy a párod is igy fogja fel az már más kérdés! de am absz olut nem gáz ha finoman kiszeded belőle ő mit gondol és mit szeretne!
2008. dec. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a petting, és az előjáték, mindent magába foglal, ami nem maga a szex, tehát a behatolás :)
2008. dec. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az előjáték mindenkinek mást jelenthet! Lehet az becézgetés, simogatás, csók és csókolgatás az érzékenyebb testrészeken, egymás kényeztetése! Minden előjátéknak számit amig, nem rakjátok össze amitek van!:)

Kérdés hogy ő mit szeret és mire gondolt, illetve mire vágyik!

2008. dec. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2008. dec. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szinte az édeskevés... ez kb olyan, minthogy szinte nekikezdtem a tanulásnak. :P
2008. dec. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az előjáték a "problémamentes" behatolás előkészitése,vágy fokozása.Te esetedben az előjátékot pettingre érti.Ki kell elégiteni egymást anélkül,hogy behatolás lenne.legalábbis ezt akarja
2008. dec. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!