Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy nő milyen plusszokat tud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő milyen plusszokat tud nyújtani a szexben?

Figyelt kérdés

Tippekre, praktikákra lennék kíváncsi, hogy lehetne még jobb a szex a pasim számára. :)

Egyébként nincs semmi probléma a szexel közöttünk, csak érdekelne mitől lehetne még jobb!

Ti csajok mit csináltok, amit nagyon élvez a párotok?


2008. dec. 16. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én spec azt élvezem, amikor a nő nem csak mint egy fadarab fekszik. :)
2008. dec. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
elsőnek. De ez a pasin is múlik! Nagyon is, hogy a nő mit csinál és mit nem!
2008. dec. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát először is ne legyél olyan mint egy fa darab. Ha nem tetszik amit a pasi csinál, egy ördögi mosollyal kerülj te a "hatalomra" és irányíts tovább Te :)

Másodszor: ha misszi pózban vagytok és szereti a párod kicsit "durvábban" csinálni, akkor biztos hogy fog neki tetszeni ha elkezded finoman, de ugyanakkor erősen karmolgatni a hátát, esetleg simizni a combjait, popsiját ;) Rengeteg apróság van. :) Sok szerencsét

2008. dec. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Hát az tényleg sokat dob a dolgon ha látja, hogy élvezed, néha kicsit rá is játszhatsz az sem probléma a végén úgyis megkapod amit szeretnél, ezzel lehet pluszt nyújtani, nem kell túlzásba vinni, csak annyi, hogy ne tartsd magadban a hangokat, harapdáld az ajkaidat ha az arcodra néz, nézz a szemébe és lásson benned erotikát! Az egy pasit baromira fel tud húzni...engem legalábbis rohadtul XD Próbát megér nem kerül semmibe ;)
2008. dec. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt próbáld ki ha szerettek és tudtok kártyázni magyar kártyával, vetköző snapszerozzatok! A lényeg hogy aki egy parti után veszit le vesz egy ruha darabot(közben ihattok is valami szeszes italt, de csak ovatosan)!

Mikor már mesztelenek vagytok, akkor átmehet a játék kérésekbe, ezt ugy értem ha mondjuk te nyersz kérheted hogy pl csókolja meg a melled, vagy akármit de szép sorba haladjatok ugy lesz nagyon izgató!!!

Nekem nagyon bejött!!! Ha már nem birjátok tovább akkor mindent bele!!:))))

Vagy bekötözheted a szemét és ugy kényesztesd!:)

Remélem nektek is bejön majd :D

Jó szórakozást!

2008. dec. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen kipróbálnám,de ha már meglátnám a mellét,rögtön gerincre vágnám.Ki bír annak ellnállni?Hát én nem.Amúgy jó játék lehet,csak bírja valaki idegekkel.
2008. dec. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Srapnel ***** válasza:
18:17-esnek: Azért tíz év házasság után kevéssé hatékony, amikor már azt is tudom, hogy hol mennyi anyajegye van. :)
2008. dec. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Huszonöt évi házasság után még mindig az izgatja fel legjobban a férjemet , ha én élvezem és kívánom a sexet. A leghatásosabb ha én "vágom gerincre".Persze minden pasi más. Meg kell taálnod azt a személyes dolgot ami nála beválik. Ezt egyedül csak te teheted meg. Sok sikert hozzá!
2008. dec. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!