Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A párom néhány napja bevallott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom néhány napja bevallotta, hogy leszbikus vonzalmat érez egyre gyakrabban a nők iránt és konkrétan a barátnőjével már a csókolózásig eljutottak. Most megpróbálja elfojtani ezt az érzést. Mi a megoldás iránya?

Figyelt kérdés
2008. dec. 16. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

szerintem a kipróbálás.


Elfolytani semmit nem jó. Persze vannak vágyak, amik kiélését a törvény bünteti, de ez nem az a ketegória.

Most tulajdonképpen bizonytalanségban vagytok mindketten. Nem lehet tudni, hogy ez csak valami fellángolás és valójában nem is az ő világa, vagy esetleg ténylegesen biszexuális, vagy (mert ez is benne van a pakliban) valójában leszbikus, csak eddig teljesen elfolytotta.

Egy ilyen szituáció hosszútávon senkinek sem jó.


Próbálja ki. Nem feltétlenül a barátnőjével (az további gondok forrása lehet), de mindenképpen jó lenne, ha megtenné.


Azt már csak halkan jegyzem meg a végére, hogy ebben a szituációban azért ott lebeg egy édeshármas a te számodra is. ;)

2008. dec. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az érzést,hogy megtenné csak a barátnője iránt érzi aki leszbikus párkapcsolatban él.Igazából nem tudom mit tegyek .Ha megtörténik lehet,hogy csak az fog kelleni neki ,ha nem lehet,hogy neki rossz.A megoldást keresem
2008. dec. 16. 10:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ha csak a barátnője iránt érzi, akkor szerintem inkább fellángolás/kíváncsiság.


sajnos nem nagyon van jó megoldás. Amíg nem próbálja ki, nem fogjátok tudni, hogy mi van.

2008. dec. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Vegyétek be harmadiknak, így mindenki jól jár, NAGYON jól. :)
2008. dec. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki kéne próbálnia lánnyal, esetlen nem is a barátnőjével... Ha elfolytja, benne marad az érzés... Ha a barátnőjével csinálja, az szerintem túl nagy lelki kötődéssel jár, és a nők könnyen esnek szerelembe...
2008. dec. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!