Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy férfi egy állandó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi egy állandó kapcsolatban (3 éve tart eddig) önkielégitést végez, akkor ez teljesen normális dolog? Vagy a hölgyeknek kéne valamit "beújítani"?

Figyelt kérdés
Szerencsétlenségemre véletlenül mindig beleakadok a párom által elhagyott "jellegzetes zsepigombócokba",és néha úgy gondolom,ez tök természetes dolog,néha viszont úgy hogy talán unalmas vagyok,vagy már nem kíván úgy vagy egyszerűen ez rövidebb idő alatt juttatja őt az élvezetekhez mint a szex,s ezért ha fáradt vagy lusta ezt a megoldást választja.Itt most ki a "tettes"?A munka?A fáradtság?A megszokás?Persze ezt a problémát mindenkinek a párjával kell megbeszélnie,de én kíváncsi vagyok,ki hogy látja a témát.
2008. dec. 15. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök normális dolog és egyáltalán nem kell magadra venni. A férfiak nagy részének szüksége van rá, megszokásból, feszültség oldás céljából, vagy csak mert jobban érzik így magukat. Ez teljesen más tészta mint a veled való szeretkezés, más a célja és másfajta élvezetet is nyújt. Ne aggódj, ne hibáztasd magad ezért.
2008. dec. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
En nem mondanam azt, hogy teljesen normalis, inkabb valtozo. Attol is fugg, elotted mennyire csinalta, lehet, hogy mielott talalkozott veled, rendszeresen csinalta, igy nehez lenne leszokni rola. A masik, hogy ha eleget lennetek egyutt, akkor szerintem nem csinalna ennyire gyakran. A parom sohasem csinalja, elottem csinalta neha, mert nem volt baratnoje, de miota egyutt vagyunk(1,5 ev, ebbol fel eve egyutt elunk), SOsem csinalja. na de nem hinnem, hogy ez oriasi dolog, ha meg csinalna, akkor sem zavarna, ez egy ferfi dolog, amit mi sosem fogunk megerteni. Ha felrovod neki, azzal max annyit fogsz elerni, hogy titokban fogja csinalni.
2008. dec. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát,köszönöm!:)Akkor inkább fel sem hozom a témát,ha ez ennyire természetes.
2008. dec. 16. 21:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát hogy mennyire természetes nem tudom, de én eddig minden kapcsolatomban míveltem. Nekem mondjuk bűntudatom van emiatt, de jó olvasni, hogy más természetesnek tartja.
2009. jan. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!