Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasim megvadult a szexben!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim megvadult a szexben! Mit tegyek? Hogy állitsam le?

Figyelt kérdés
a párommal először fordult elő h nem szeretkeztünk hanem szexeltünk, mivel én tudom mi a kettő között a különbség. 2 hónapja vagyunk együtt, és eddig mindig gyengéd volt és igazán egy lassu, szenvedélyes éjszakánk volt.... most meg... egy hatalmas fordulatot vett és nekemesett, durvább volt mint a filmekben! és eléggé rosszul éreztem magam én ugy szeretem ha szenvedélyes ez a dolog.... ma megint szexeltünk és ugyan ugy nekemesett, már beszélgettem vele erről...és nem nagyon változtat....mit tegyek h olyan legyen mint régen?
2008. dec. 15. 18:37
 1/10 anonim válasza:
64%
hááát... mond neki hogy ha ugy csinál ahogy le írtad hogy durva inkább ne csináljátok mert te nem élvezed ugy.vagy próbáld te átvenni az uralmat.csináld ugy ahogy neked jo.:)
2008. dec. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
62%
Beszéd meg vele, hogy neked ez így nem jó, kényelmetlen és fájdalmas is lehet. Mondd el, hogy te érzéiken szereted és nem úgy, ahogyan mostanság ő csinálja. Ha nem hat rá a szép szó, akkor meg ne csináld vele. Meg mondod neki, hogy csak akkor vagy hajlandó szeretkezni(és nem szexelni), ha nem vadállat módjára, hanem szerelmespárként történik a dolog. :)
2008. dec. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem hiányzik a pasidnak a spontán, vad szex, amikor nincs "tötyögés", és azt tesszük, amit az ösztöneink diktálnak, mint aállatoknál. le lehet pontozni, van a szexnek egy ilyen fajtája is. én ezt is szeretem, hangulatfüggő. Szóval én megértem a barátodat. De azt is, hogy neked ez nem tetszik. Köss a barátoddal kompromisszumot, hogy egyszer így egyszer úgy. ha nem tudtok zöldágra vergődni, más után kell nézned. (de megsúgom, kevés olyan pasi van aki csak és kizárólag, minden egyes alkalomkor a lassú, érzéki finom szexet részesíti előnyben)
2008. dec. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is inkább a vad szex van előtérben. Szoktunk szeretkezni is, de nem olyan gyakran. Én nő vagyok, mégsem annyire szeretem. Nekem az jön be, ha jól elkapnak és letépik rólam a ruhát és jó keményen... Persze mindenki más, de egy pasitól tényleg nem lehet elvárni, hogy állandóan szeretkezzenek. Viszont a szexben az a jó, ha mindkettőtöknek jó. Tehát na neked ez a dolog nem fekszik, akkor keress mást. mert ha a szexben nem passzoltok nem sok esélye van a kapcsolatnak!
2008. dec. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az én párom nem szereti a gyors,vad szexet,de én se.nagyon tud fájni.
2008. dec. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Mit meg nem andék egy ilyen pasiért!:D
2008. dec. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én pasim meg pont lassú, mindent megkérdez közben 100-szor,szinte teljesen megvárja amire én lépek végre valahára vmit. Szóval szinte csak van és várja hogy csináljam.Szerencsére azért amikor közeledik "felé" akkor kicsit gyorsít a tempón. Mit csináljak h ne legyen ennyire lassú.......?
2008. dec. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Ne ess már kétségbe hülyeségeken, már bocsi. Örülj, hogy vágyik rád.
2008. dec. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez jó! Van olyan nő,aki a fél karját odaadná egy olyan férfiért mint a te párod,hiszen ha visszaolvasol vannak nők,akik sajnos semmit nem kapnak a párjuktól,de ez illik a nőkre is,hogy szintén semmit nem nyújtanak már a párjuknak. Úgyhogy szerintem annak örülj,hogy van egy férfi az életedben és ez a (hiba),hogy vad a párod az legyen a legnagyobb gondotok az életetekben!
2008. dec. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
nalunk meg pont forditva van, a parom a gyengeet szereti, en pedig a vadabbat(lany vagyok). Ezt nektek kell elinteznetek, meg kell beszelni, hogy kulonfele igenyeitek vannak, ezert valtozatossag kell. Nalunk pl. van, amikor vadabbak vagyunk, az en kedvemert, van, amikor gyengedebbek, az o kedveert, de ez nem azt jelenti, hogy en nem elvezem a gyenged szexet sem, egyszeruen mindketten tudjuk, hogy szeretnenk a masiknak oromet okozni. Azert nem kell okolnod a pasidat, mert valtozatossagra vagyik.
2008. dec. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!