Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nemrég vesztettem el a szüzess...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég vesztettem el a szüzességem, és eddig a barátom csinált mindent. Nekem mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
amugy 16-éves vagyok,és igy nekem nem annyira jó hogy ő csinál mindent. írjatok köszi.
2008. dec. 15. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Például viszonozhatod neki a cirógatást, a csókokat a testén símogasd a nemi szervét, miközben végigcsókol, óvatosan (nagyon finoman) karmold végig a hátát, símogasd gerinctájt - ezekért a legtöbb pasi megőrül. Csókold a nyakát, füle tövét, kerülj felülre, ne engedd, hogy behatoljon, csak finoman csússz előre-hátra a péniszén.Dörgölőzz hozzá.


Aktus közben legyél te is felül néha, azt is nagyon szeretik a pasik (lovaglópóz)

2008. dec. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát ja erre gondoltam már de ugrálajak rajta :D

vagy keverjek rá vagy mit?

2008. dec. 15. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ülj rá,tedd be,és mozogj,fel,le.ha neki máshogy jó,ugyis majd megfogja a csípőd,és majd diktálja az iramot.ha meg te vagy alúl akkor is mozgasd a csípőd,fel,le azt szeretik nagyon.
2008. dec. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz sokat segitettél
2008. dec. 15. 21:07




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!