Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitől függ hogy milyen szinü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ hogy milyen szinü a lányok punciszőre? Mindig olyan mint az eredeti hajuk szine?

Figyelt kérdés
A vörös hajú lányok puncija is vörös? És ezek szerint létezik szőke szinü punciszőr?
2008. dec. 15. 14:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Általában igen, megegyező a természetes hajszínnel...Persze nem mindig...Nekem konkrétan mindenhol vörös...De a tejfölszőke bnőmnek ott lenn fekete!
2008. dec. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Srapnel ***** válasza:
71%
A hajuk színe és a fekete között bármi (ugyanaz a szín, csak a világossága változik), bár általában a fekete és az ahhoz közeliek.
2008. dec. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
a természetes szőkéknek szőke,ill.világosbarna,a vörösöknek vörös-vöröses,a barnáknak barna-fekete,a feketéknek fekete.ez vonatkozik a hónalj,ill,szemöldökszőrzetre is.
2008. dec. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem nem mindig olyan színű, mint a haj. A szőkéknek simán lehet fekete. Viszont a szemöldökszínnel szerintem megegyezik.
2008. dec. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

Vagy olyan, vagy sötétebb. A fiúknak is, és a többi szőrük is.

És igen: lehet szőke is.

2008. dec. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Általában mindenhol olyan színű a szőr amilyen a szemöldököd, max lent kicsit sötétebb árnyalatú.
2008. dec. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Igen, általában a fanszőrzet színe olyan mint a szemöldöké.
2008. dec. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom, ki szórakozik azzal, h el sem olvassa (vagy nem érti) a választ, csak lepontozza, de az én válaszom, amiben azt írtam, h olyan színű, mint a szemöldök, miért nem jó?? És az utolsó kettő, ami ugyanezt írja, miért jó?? Elnézést az OFF-ért, de gondolkodjatok már, légyszíves!!
2008. dec. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Srapnel ***** válasza:
61%

Ugyan már, az én 14:35-ös válaszomat is lepontozták, ami összefoglalja mindenkiét. Ui. a szemöldök-re is az igaz, amit én írtam, ezért igaz az, amit a 100%-osok írtak. A kérdés a hajszín - fanszőrzet-szín kapcsolatát kérdezi.


A helyzet az, hogy a testen lévő szőrzet színe állandó, mivel a szőrzet kémiai összetétele az egyénre jellemző, függetlenül attól, hogy melyik szőrzet (lokális kémiai változás előfordulhat). A festékanyag mennyiségétől függ az, hogy a fehér és a fekete között hol helyezkedik el. Az ősz hajszálakban nincs festékanyag, ezért fehéres. A hajban közepes mennyiségű van, a fanszőrzetben még több, ezért sötétebb, de maga a szín ugyanaz, csak a tónusa más.

2008. dec. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%

Én nem pontozok le senkit, viszont ez utóbbit megcáfolnám...nekem a hajam egész sötétvörös, igaz, amikor óvodás voltam, akkor nagyon répa színe volt....a karomon, és a lábamon...szőke...vagy nagyon-nagyon halvány vörös, de inkább szőke...

Az intim részen pedig világos vörös, élénk...szóval itt már megdől az, hogy ott lenn sötétebb...hát nekem pont, hogy világosabb, mint a hajam..

2008. dec. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!