Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan kell a vibratort...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell a vibratort hasznalni?

Figyelt kérdés
en egy 17 eves srac vagyok es a baratnomtol kaptam egy vibratort. Meg nem probaltam, de nem is tudom, hogy kell hasznalni..kerlek segitsetek!
2008. dec. 15. 08:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Minek vett neked a baratnod vibratort?? hat te azt tudod csinalni vele, hogy bedugod magadnak hatulrol, de nem tudom, ez mennyire izgat teged, mivel nem hinnem, hogy meleg vagy. Mast nem nagyon tudsz vele csinalni.
2008. dec. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

nem tudom használni

kerdezzem meg a baratnomet?

2008. dec. 15. 08:25
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Hát ha neked vette, (amit én nem tennék am szerintem a vibrátor eleve a leghülyébb ajándék) akkor annyit tudsz, hogy hátulra berakod és akkor amit jól esik, khm.


Ja és ezt nem csak a melegek szeretik, sok hetero pasinak is bejön! De a legtöbbnek nincs rá igénye.


Ha azért vette, hogy azzal elégítsd ki őt hát akkor, nem tudom miért nem együtt használjátok. Kérdezd meg, hogy amikor megvette tisztában volt-e a fiúk anatómiai felépítésével, miszerint neked nincs vaginád :DDDD

2008. dec. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Már nem azért, de nem úgy vette a bnőd, hogy majd neki nyomd föl? :P
2008. dec. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
lol
2008. dec. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
az biztos, hogy nekem vette
2008. dec. 15. 10:46
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem inkább azért, mert nem elég kemény a sajátod és akkor inkább használd ezt...-_-
2008. dec. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hàt ha én ezt vennék a baràtomnak,kilökne a lakàsbol.

Szerintem ö akarja hogy ezzel kényeztesd!

2008. dec. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 vav22 ***** válasza:
89%
Hát szerintem kérdezd meg tőle, hogy csajnak néz vagy melegnek????? Ha én ilyen ajándékot vennék a pasimnak, biztos hozzámvágná vagy azért mert melegnek nézem vagy azért mert nem elég jó nekem.... Pfff, hány éves a lány??? Szerintem ez azért súlyos beszéld meg vele, hogy mégis mit akart ezzel???
2008. dec. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22%
Hát szerintem is tisztázni kéne, hogy miért is vette. Lehet csak célozni akar rá, hogy használd nála, előjáték gyanánt mert izgatja a dolog. Ha tényleg azért vette, hogy Te használd saját magadon akkor az elég gáz. Én a helyedben biztos megkérdeztem volna,hogy most mit is akar ezzel? Talán b@uzinak néz???
2008. dec. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!