Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Durex a "hosszú szeretkezésért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durex a "hosszú szeretkezésért" óvszert használtunk, de nem volt jó, mert a barátom nem bírt elmenni, sőt, nem is állt fel úgy, ahogy máskor szokott. Ilyen lehet? Miért?

Figyelt kérdés
2007. dec. 29. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Olyan mitha zokniban csinálná, képzeld el milyen rossz lehet neki! Valószínűleg ezért nem állt fel neki rendesen! Az én párom sem szereti az óvszert, ezért védekezünk fogamzásgátlóval!Csak azt tudom mondani, ha komoly a kapcsolatotok, akkor inkább tabival védekezzetek, mert az sokkal biztonságosabb!
2007. dec. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Lehet,hogy elszorította.Az óvszereknél is vannak méretbeli különbségek,általában az átmérőt szokták rajta megadni pl.5cm.Ha azelőtt is óvszerrel védekeztetek,akkor más állhat a dolog mögött,nem lehet,hogy máshol járt az esze vagy fáradt volt???Az előttem szólóval ellentétben többre tartom az óvszert,mint a tablettát,mert már tapasztaltam a mellékhatásait.
2008. jan. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Ha nehezen tudjátok ráhúzni, nagyon feszesnek néz ki, és a barátodnak egyébként méretes szerszáma van, akkor tényleg elképzelhető, hogy túl szűk neki a gumi. Nekem is szűk mind. Van egy határ, aminél ha feszesebb a gumi, lehet akármilyen merev a farok, egyszerűen kiszorítja belőle a vért a koton. Egyébként semmiféle standard méretezés nincs az óvszereknél, legalábbis amiket én valaha is használtam, azokon nem volt se centiméter, se számozás, semmi. Próbálgatni kell többféle márkát, de túl sok jóval nem tudlak bíztatni. Amit mindenhol lehet kapni, a Lifestyles, meg a Durex elég kicsi, azokkal próbálkozni sem érdemes.
2008. jan. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Ha azok az óvszerek kicsik amiket a boltokban lehet kapni, próbáld meg egy Sex Shop-ban, ott lehet h tudnak segíteni.
2008. jan. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!