Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kinek hol volt a legextrémebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hol volt a legextrémebb közösülése. És hol történt?

Figyelt kérdés
2008. dec. 14. 17:43
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
91%
Mivel rendellenességeim voltak a szűzhártyámmal, és meg kellett műteni, ezért csak másfél hónapja élek teljes szexuális életet, és ebben a másfél hónapban még nem volt semmi extrém :) A pettinget viszont egyáltalán nem vetettem meg :P Itt két extrém eset volt, az egyik a sulim előtt, a lépcsőn (tiszta para volt, mert miközben az exem benyúlt a kezével a nadrágomba, végig azt lestük fél szemmel, nem jön-e valaki :D), a másik egy kiserdőben :)Nem bántam meg egyiket se :D ;)
2008. dec. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Vasútállomáson hajnalban félhomályban... HMMM :)
2008. dec. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
35%
temetoben:)) egy siron
2008. dec. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
85%
református hittanteremben
2008. dec. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim válasza:
100%

Medence, erdő, katolikus kollégium, gólyatábor, kispolski!!!! margitsziget nappal szoknyában ölbeülős módon.... hajj régiszépidők :) :)


Már már a franciágy is extrémnek számít, sőt extrém ha egyaltalán a két gyerektől jut rá idő és energia! :)

2008. dec. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Margitsziget augusztus 20-án, vonat, balaton közepén kb 1000 emberrel körülvéve, motorcsónak (persze nem a miénk, Görögországban voltunk :D), volt sulim udvara egyik este hmmm.. egyelőre ennyi jut eszembe :)
2008. dec. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim válasza:
100%
hmmm...strandon,öltözőben,focipályán,szaunában,suliban:P kávézó wc-ben...azt hiszem ennyi elég:P
2008. dec. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:
100%

Régi szép idők...fénykoromban:HÉV (amikor volt még olyan hátsó kicsit elkerített része:-), Városliget, nyilvános WC (fülkés),János-hegy Tündér-szikla!!!

36 éves nő - ja és mindez a FÉRJEMMEL:-)))

2008. dec. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:
100%
Nekem nem közösülés volt, hanem: Anno Szegedről utaztunk egy másik városba a barátommal. A buszon a kabátomat az ölébe fektettem és a kabát alatt benyúltam az alsónadrágjába (nappal történt a dolog)és folyamatosan ingereltem, a kezemmel ott, addig amíg el nem ment. Ciki volt, mert ugye tisztálkodási lehetőség sem volt, csak otthon, miután leszálltunk a buszról. Viszont olyan élmény volt a dolog, hogy a mai napig emlegetjük. Közel 20 éve történt.
2008. dec. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Tesco próbafülke

Autóban menet közben (soha-soha ne próbáld ki, balesetveszélyes)

Normafa (sok a szúnyog)

Westend az egyik kanapén (nem fejeződött be, mert jött a biztonsági őr)

Exbarátnő szüleinek házában a konyhapulton (utána lefektettem a csajt a szobába annyira elfáradt és mentem le feltörölni a nyomokat)

Lépcsőfeljárón féluton (meglehetősen kényelmetlen)

Exbarátnő legjobb barátnőjének lakásában az ágyon (nem tudtuk eltüntetni a nyomokat, de csak mosolygott rajtunk a csaj)


Hmmm... volt még pár, de nem emlékszem. Nagyon hiányoznak ezek a dolgok... Nagyon kevés olyan vérmérsékletű nő van akivel ezeket meg lehet tenni és a legtöbben akik ilyenek azok nem akarnak tartós kapcsolatot.


Nem mindegyik volt teljes közösülés, volt ahol kézzel, szájjal, lábbal, egyéb módon fejeződtek be a dolgok.


Ja, egyszer volt olyan is, hogy vibrátort betettem az exnek, ráhúztam a bugyit/nadrágot és úgy mentünk vásárolni. Mókás volt. Gyorsan végeztünk de nem bírta ki hazáig, még a tesco parkolóban el kellett látnom a baját. Otthon a karjaimban kellett bevinnem az ágyba ahol el is aludt.

2008. dec. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!