Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit szolnal ha kiderulne a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnal ha kiderulne a pasidrol, hogy cuckold fetise van?

Figyelt kérdés

Szamomra az idealis no olyas valaki lenne aki szereti megelni a szexualitasat esetleg sokat tinderezik de ebbol kifolyolag nem kepes kialakitani hosszu tavu kapcsolatot.


Egy teljesen normalis szeretettel teli kapcsolatra vagyom en is, annyi kulonbseggel, hogy ez egyoldaluan nyitott a haloszobaban. Nem kotelezo harmadik felt bevonni minden alkalommal, nem str*ci akarok lenni hogy a fel varost meg minden senkihazit meghivjak. Bizonyos szigoru keretek kozott valosithato ez csak meg amit mindket fel tiszteletben kell tartson.Mielott megirjatok hogy b*zi vagyok, egyaltalan nem vonz a ferfi meg ugy egyaltalan nem is erdekel kicsoda olyan alap dolgokon kivul hogy tisztelettudo legyen higenkus biztonsagos meg persze tetszen a baratnomnek.


Pusztan az izgat, hogy latom a baratnomon az elvezetet, a teljes kielegulest. Kozben pedig egy erzelmi kavalkad van bennem a gyonyortol kezdve egeszen negativ dolgokig de egyutt jo csak ezt atelni. Ahhoz tudnam hasonlitani mintha valaki nagyon fuszeres csipos etelt fogyasztana, egy picit faj is, de megis felettebb addiktiv.


Taszito ez egy nyitott gondolkadasu no szamara ? Annyira elitelendo ? En ha vegig gondolom egy ilyen kapcsolat lotto 5nek hangzik noi megkozelitesbol...



2021. dec. 31. 15:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Nekem bejönne egy ilyen kapcsolat:)
2021. dec. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem gáz.
2021. dec. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Mkdir ***** válasza:
100%
Férfiként izgató fantazialni, hogy csak nézem, de amikor szeretek valakit tehát erzelem köt hozzá akkor ez már nem menne es szerintem ez egészséges igy. Pedig eltem nyitott kapcsolatban, voltam edesharmasban mindkét felállásban, de az hogy csak ott nézzem...ugy hogy szeretem.... oltari nagy lúzernek ereznem magam.
2021. dec. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#3


Jogos en sem gondolom, hogy teljesen egeszseges dolog... erosen megalazottsaggal atitatott az egesz es nekem hasonlo gyermekkori traumabol ered de mar annyi minden raepult az egeszre, hogy nem igazan eri meg felszakitani szerintem, ha egyaltaln lehetseges. Probalok egyutt elni a dologgal es kerulni a dirk megalazast, pusztan a szitucioval megelegszem. Sokan vannak akik nem, ok inkabb bdsm iranyba viszik el elobb utobb de en ugy erzem az egy negativ spiral lefele

2021. dec. 31. 17:47
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Titkos vágyam a rám vágyó néző előtt szexelni, de hogy ez a néző a párom legyen, az elég fura gondolat.
2021. dec. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Számomra is, a többesezés a feleségemmel, vagy az, hogy Ő kettesben legyen egy másik pasival, az összetartozás, a bizalom és a nyiltság megvalósítása.


Nagyon érdekes lehet a lelki, pszichológiai oka, vagy OKAI? annak, hogy ez miért izgat minket..... de lehet, csak el kell fogadni, hogy ez van és kész :)

2022. jan. 1. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Cuckold.
2022. jan. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Egyáltalán nem lottó ötös.

Oké, nem menne bele minden nő, de szerintem egy próbát a legtöbb adna neki.

2022. jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Az a helyzet, hogy evolúciósan a nő inkább sub típus, azt kedveli, ha a párja uralja, irányítja, dominálja. Nem véletleül alakult így ki a világban számos dolog. A tánc, az autóvezetés satöbbi. Persze majd különleges kivételek írnak, hogy ők bizony nem. Eredetileg ők is, csak különböző pszichológiai törések ezt meggátolják. A férfi ehhez párban passzol, szeret irányítani, dominálni. A cuckold olyan fétis, amiben ez az irányítási vágy megtört. A cuck férfi jellemzően béta személyiség, általában kisebbségi komplexusokkal (kicsi a farkam, gyorstüzelő vagyok, nem vagyok izmos, férfias), jellemzően sub hajlamokkal. Érthető okokból a legtöbb nőnek ez evolúciósan nem jön be. De vannak szintén sérült nők, akik esetleg domina típusúak, ha ilyennel találkozol, akkor a lelki sérüléseiddel való megkűzdés helyett választhatod a kényelmes beletörődést. Sajnos igazi flow élményt, sikerélményt nem fog okozni, mert az evolúciós tudatalattid aligha vágyik bétaságra. Szóval én a megkűzdést javaslom. Tanulj meg szexelni, vetkőzd le a komplexusaid. Ha van kb 10-12 cm, akkor teljes értékű férfiként élhetsz.
2022. jan. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#9


Koszonom a lenyegretoro valaszt, igazad van ugy gondolom... Sajnos nem tudom hogyan lehetne feldolgozni ami velem tortnet, illetve mar aligha emlekszem a reszletekre. Az pedig elkepzelhetetlen, hogy a szemelyisegem ami kiepult azota, az osszes dontesem amiben ez is szerepet jatszott egy mely serelemre alapul. Mit tehetnek ? Menjek vissza 10 eves koromba es kezdjem elolrol ?

2022. jan. 4. 12:56
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!