Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Félek hogy a szex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy a szex közben gondjaim lesznek, mitévő legyek? (FIÚ)

Figyelt kérdés
Neten olvastam hogy ha önkielégítünk prónáljuk minél tovább húzni a magömlést, mert ha 1-2 perc alatt elvégezzük a szexuális életben probléma lesz a hamari élvezéssel. Én ebben a problémában vagyok.2-2,5 év óta folyamatosan önkielégítek, egyszerűen kívánom a sexet. Attól függ hogy milyen kedvem van, van amikor 1 perc alatt elvégzem a dolgot, van amikor 10 perc, de ez a 10 perc is úgy hogy megállok hogy ne jöjjön.
2008. dec. 14. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne arra menjen az önkielégítésed,hogy minél hamarabb végezzél vele,hanem,hogy tovább élvezd az önkielégítést. Így azt is gyakorolhatod,hogy mikor legyen az a pillanat,hogy elengedd magad,vagyis,hogy elélvezzél. Sokkal jobb ha pl. 15-25 percig is maszturbálsz minthogy 1-2 perc alatt lerendezed,hogy minél előbb érezhesd a jót,kellemeset. Ne hevesen,hanem finoman csináld és koncentrálj arra,hogy tobább bírd. Így ha együtt leszel a lánnyal nem fogsz hamar elélvezni. De azt hiszem,hogy az évek előrehaladtával majd ilyen téren bölcsebb és tapasztaltabb leszel. Én is "kezdő" koromban igen hamar elvégeztem az önkielégítést,majd az évek során megtanultam,hogy bizony nem jó gyorsan elélvezni mert a szexben is hamar elmentem. Felejtsd el az egy perces masztikat. Figyelj és koncentrálj.
2008. dec. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Hát én csaj vagyok, de van amikor 1,5-2 perc alatt elmegyek. Rendesen megerőltető 20 percekig húzni , vagy tovább :DD

Általában gyorsan lerendezem és kész :P nem tudom miért, más csajokkal nem nagyon van így tudtommal.

2008. dec. 14. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint az önkielégítésnek is megvan a maga szépsége úgy, mint a szeretkezésnek tehát nem jó egyiket sem,hogy csúnyán fogalmazzak összecsapni. Minél tovább élvezed annál jobb.
2008. dec. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha már felmerült benned a kérdés, hogy ezt el is lehet húzni, nyugodj meg, nem lesz problémád! A gond onnan szokott származni, h van, akinek fogalma sincs arról, h a lánynak időre van szüksége. Elég, ha ezt fejben tartod!
2008. dec. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, mostmár több időt fogok rá szánni! A szex olyan mint egy mesterség: bele kell tanulni!
2008. dec. 14. 13:54




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!