Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mikor együtt vagyok a barátomm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor együtt vagyok a barátommal, néha fura hangokat ad ki a hüvelyem. Miért lehet ez? Sose fordult még eddig ilyen elő, előző barátommal sem. Pharmatexet használunk, lehet emiatt? Hogy lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 13. 23:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott lenni ilyen mert a hüvely közé beszorul a levegő és onnan valahogy ki kell jöjjön és olyan hangja van mintha "szellentenél" de ezt egy természetes dolog h "onnan középről" is olyan hangok jönnek ki! :)
2008. dec. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A hüvelyed is tud pukizni, hiszen a pasi pumpálja beléd a levegőt és annak kikell jönnie valahogy :) Mi olyankor jó nagyokat szoktunk röhögni :D
2008. dec. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Most erről az jutott eszembe, hogy milyen lenne az ha a lány igaziból pukizna egyet szex közben...olyan jó zamatosat..fúúújjj hányinger..pár hónapra biztos elmenne tőle a kedvem.Erre nagyon vigyázzatok lányok!!!
2008. dec. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Itt nem arról a pukizásról van szó kedves utolsó válaszoló. Ha meg elfingja magát tök természetes. Te is elfognhatod magad szex közben, véletlenül is
2008. dec. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsó előttinek: nekem meg az jutott eszembe, ha egy fiú pukizná el magát szex közben. Pfúj!! Szerinted az nem gáz?

De a kérdés totál nem erre irányult. Kedves válaszoló, nálam is szokott ilyen lenni, olyankor jót mosolygunk a párommal!! Ne izgulj, csak a levegő jön ki!

2008. dec. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak hogy ez nem "normális" abban az értelemben, hogy a hüvelyizmok gyengeségéről van szó. Ezen intimtornán lehet változtatni, és akkor nem adsz ki ilyen hangokat. Egyébként én egyszer rohadtul beégtem ezzel tesi órán még gimiben, mert talajtornáztunk, és amikor gyertyát kellett csinálni, a tanár azt a feladatot adta, hogy "ollózzunk" a levegőben a lábunkkal előre-hátra, aztán vízszintes irányba is. Éreztem, ahogyan levegő megy belém, de mivel korábban nem voltak ilyen jellegű tapasztalataim, nem tudtam, hogy az hangosan is távozhat az emberből... Szerencsére amikor véget ért a gyakorlat, 30 pár láb egyszerre csattant a talajon, úgyhogy valószínűleg rajtam kívül csak a mellettem lévők hallották ezt meg, de hát így is nagyon égett a fejem :(, és mikor még egyszer előfordult ez, később felmentéseket írattam, ha talajtorna volt, vagy vmi hülye indokkal átkéredzkedtem az orvosiba, stb. A tanárnő azt hitte, lusta vagyok, ... pedig csak nagyon féltem, hogy ez a dolog újból megismétlődik...

Szóval, ezzel csak azt akarom mondani, hogy ha tornázni iratkozol be, vigyázz, mert ilyesmi nem csak intim együttlétkor történhet. Legjobb lenne talán, ha megerősítenéd a hüvelyizmaidat intimtornval, és akkor "védve" lennél a kínos helyzetektől!

2008. dec. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem pukizásról van szó, és intimtornát is végzek gésagolyókkal. akkor eddig erősek voltak és most gyengültek el?????
2008. dec. 14. 20:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát nem akarlak megijeszteni, de a gésagolyótól meggyengülhet. Legalábbis a Kriston nagyon nem ajánlja, és ő érti a dolgát.
2008. dec. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ne szégyeld ezt,a torna( lehet otthon is..) használhat.

ès ne izgulj, ez teljesen belefér a normálisba.

Laci

2008. dec. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Először én sem értettem.. nem is kerestem hogy mért van csak mosolyogtunk rajta a párommal:) mostmár legalább értem én iss :)
2008. dec. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!