Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A kérdésem elsősorban a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem elsősorban a lányokhoz szól. Örülnétek-e ha arra ébrednétek, hogy kedvesetek a lábaitok közt "nyalakodik"?

Figyelt kérdés
2008. dec. 13. 23:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
94%
Engem már ébresztett így barátom és nagyon jó, szerintem próbáld ki.=)Bár én mélyen alszom szóval így előszőr nem tudtam mi van csak azt éreztem h már a hasamat puszilgatja és megy lefelé..=)
2008. dec. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát én először megijednék h mi nyalakszik ott :D Másik meg szerintem, nem mindenki alszik meztelenül és valszeg fölébrednék rá ha lehúzná rólam a cuccokat.
2008. dec. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem kell azt levenni csak kicsit félre húzni ;)Egyébként csak meg kell várni az alkalmat, mikor a lány háton fekve alszik..
2008. dec. 14. 10:29
 14/20 anonim ***** válasza:
87%
Én is nagyon örülnék neki ,ha ezzel lepne meg a párom.
2008. dec. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
87%

Szia!


Csináld csak! Biztosan tetszeni fog neki. Aztán ha szexeltetetek, masszírozd meg. Imádni fog. Én is kaptam ilyen ébresztést, életem legszebb reggele volt:-) De az fontos, hogy mindenre legyen időtök, tehát a legjobb hétvégén, mert utánna olyan jó sokáig ágyban lenni együtt.

2008. dec. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
87%
Én is örülnék neki:-)
2008. dec. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
87%
immádnám, ha így keltene barátom legalább egyszer is. figyelmes srác vagy...
2008. dec. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
87%
én hétvégén erre ébredtem és nagyon jó volt, sőt sokkal jobb, hogy meglepett :)
2008. dec. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én nagyon nagyon nagyon örülnék egy ilyen derűs reggelnek:D
2008. dec. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Meghiszem azt...

Amúgy egy olyan kapcsolatban ahol nincs mit takargatni már, ha éjszaka kimegy is pisilni akár az egyik fél az már nem lehet visszatartó.(lassan 7 éve leszünk együtt a férjemmel).Részem volt ilyen ébresztőben reggel is és ha megkívánt akár éjszaka is.És fordítva én is ébresztettem már így őt!A meglepetés ereje plusz izgató erő.

2008. dec. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!