Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van-e olyan, hogy egy fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e olyan, hogy egy fiú magömlés nélkül elmenjen? Mert mikor együtt voltam a barátnőmmel, mielőtt elmentem volna kivettem, éreztem azt mintha elmennék de nem jött semmi belőlem!

Figyelt kérdés
Ilyen van hogy a barátnőmbe elmentem csak nem éreztem?
2008. dec. 13. 08:07
 1/4 A kérdező kommentje:
ha netalán mégis a barátnőmbe mentem volna el mekkora annak az esélye hogy terhes lesz ha most múlt el neki a menszesze 2 napja!
2008. dec. 13. 08:14
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg fiúknál is van olyan, hogy magömlés nélküli élvezés, csak tudtommal elég ritka, meg valamennyire tanulni is kell, elvileg.


Hogy elmész és nem érzed, annnak relatíve kicsi az esélye, bár teljesen ez sem zárható ki.


Ha pedig két napja volt vérzése, akkor a terhesség esélye még minimális, szinte nulla, de ez sem zárható ki teljesen.


De mindent egybevetve, nagy valószínűséggel (90% és fölötte) nyugodt lehetsz.

2008. dec. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

legközelebb óvszer....

de most komojan... ha nem akresz gyereket, nagyon könnyű így elb@szni az életed..

2008. dec. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van, de ritka. A keleti kultúrában művelik sokat.

Viszont neked ÓVSZER!!!

2008. dec. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!